Hľadať prácu

Nájdených 3309 pracovných pozícií.
Klientský/á pracovník/ce - Hradec Králové
2022-07-13 - Go Digital! s. r. o. - jooble
Rozšiřujeme náš tým v centru v Hradci Králové! Máš zájem připojit se do našeho týmu? Odpověz si na tyto otázky: Hledáš stabilní práci? Máš maturitu? Jsi komunikativní a umíš dobře česky? Zvládáš práci na PC? 4x ANO? Pak máš předpoklady, stát se naším superhrdinou! Náplň práce? Hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni, která s námi bude poskytovat zákaznický servis k příchozím dotazům. Dotazy k nám chodí telefonicky i písemně, cílem je vždy orientace na dotaz a jeho odbavení. Buď si hned s dotazem poradíš, protože budeš od nás řádně proškolen nebo zprostředkuješ odpověď přes příslušná oddělení. Pozice je vhodná pro absolventy. Všemu tě naučíme! Téma dotazů se točí okolo bankovnictví, kdy si klienti neví rady např. s přihlášením nebo s dvoufázovým ověřením. Co od Vás očekáváme? Dokončené středoškolské vzdělání. Ochota vzdělávat se. Samostatnost. Zodpovědnost. Proklientský přístup. Uživatelská znalost... (24000 - 35000 Kč)

Technický/á specialista/ka - Hradec Králové
2022-07-13 - Go Digital! s. r. o. - jooble
Společnost Go Digital! v Hradci Králové rozšiřuje svůj pracovní tým. Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technický/á specialista/ka. Jsme rychle se rozrůstající firma, která rozšiřuje jeden z našich projektů zajišťující emailovou podporu pro našeho významného klienta. Jaká je náplň této pozice? Písemná podpora pro koncové zákazníky našeho klienta. Diagnostika jednotlivých případů a následná komunikace řešení. Veškerá komunikace probíhá v anglickém jazyce. Po nástupu proběhne důkladné zaškolení v oblasti podpory a produktových znalostí. V jakém oboru zákazníkům pomáháme? Technická podpora je poskytována v oblasti SW a HW tiskáren, tiskových sestav a 3D tisku. Všemu Vás naučíme, očekáváme však základní orientaci a vlastní zájem o IT problematiku. Praktická zkušenost s technickou podporou výhodou. Vhodné i pro absolventy a osoby bez praxe. Co od Vás očekáváme? Orientace v IT problematice (Administrace... (25000 - 30000 Kč)

Specialista/ka zákaznické péče - Hradec Králové
2022-07-13 - Go Digital! s. r. o. - jooble
Společnost Go Digital! v Hradci Králové rozšiřuje svůj pracovní tým. Jsme kontaktní centrum, které se specializuje na profesionální zákaznickou péči a digitální služby pro prestižní značky. Hledáš stabilní práci bez omezení v dnešní složité době? Uvítáme energického, kreativního člověka s komunikačními schopnostmi, který má blízko k práci na PC. Náplň práce? Úkolem Specialisty zákaznické linky je především orientovat se na zákazníkův dotaz a správné řešení. Dotazy přicházejí v telefonické či písemné formě. Důkladné proškolení a udržování znalostí formou školení jsou samozřejmostí. Nejsou proto potřeba speciální znalosti vše Tě naučíme. Co od Tebe očekáváme? ~Komunikativnost, ~znalost práce na PC, ~aktivní přístup k práci. Co Ti můžeme nabídnout? ~Zázemí stabilní společnosti. ~Práci v přátelském prostředí. ~Práci na projektech pro známé společnosti. ~Stravenkový paušál. ~Firemní tarif. ~25 dní dovolené. ... (23000 - 27000 Kč)

MÁTE RÁDI SPOKOJENÉ KLIENTY? MY TAKÉ! - Hradec Králové
2023-03-22 - Generali Poisťovňa - jobangels.co
Máme skvělou nabídku pro všechny, bez rozdílu. • Máme nejpropracovanější adaptaci na českém trhu v našem oboru. • Záda ti nekryjí dominantní manažeři, ale obětaví leadeři. • K tomu stát se tím pravým profíkem ti pomůže tvůj manažer/ka v roli osobního mentora. • V osobním seberozvoji ti budou k dispozici naši úžasní trenéři. • Věříme, že nejlepší výsledky podávají ti nejspokojenější, a proto ti naservírujeme ty nejlepší podmínky pro spolupráci. Co pro to musíš udělat ty? • Pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. • Pokud jsi vlastníkem maturitního vysvědčení a nemáš žádné kostlivce ve skříni (čistý trestní rejstřík ,žádná exekuce a insolvence), hned se s tebou spojíme. • Přijď si s námi popovídat na kávu. Pokud si plácneme, dostaneš od nás: • Adaptační podporu ve výši až 475.000 Kč v prvním roce. • Přiděleného mentora a leadera v jednom, který ti pomůže proniknout do vod obchodu a všech našich produktů. ...

Specialista/ka pro zákazníky T-Mobile - Hradec Králové
2022-07-13 - Go Digital! s. r. o. - jooble
Stabilní call centrum v Hradci Králové roste a hledá právě vás! Naše společnost Go Digital! s.r.o. pomáhá zákazníkům T-Mobile, jedničce na trhu v telekomunikacích. Přidej se k nám i TY! Jsme call centrum, které si žije svým životem, kde lidi nejen pracují, ale baví se a chodí do práce rádi. Vyzařujeme dynamikou, přátelským kolektivem a to, co je pro jiné call centra nemožné, my realizujeme. Tvoříme kolektiv převážně mladých lidí, kteří chtějí u práce mít nohy na stole, poslouchat muziku z repráku, házet si míčem naproti s kolegou, nebo se čas od času ,,omylem,, trefit do svého vedoucího. Lidský přístup k zaměstnancům je naše silná stránka. Díky téhle pracovní morálce dokážeme poskytnout zákazníkovi příjemně naladěný hovor, který má šťávu, a proto nám naše úspěchy umožňují rozrůstat se do Pardubic a držet si místo jako jednička na trhu v telekomunikacích. Zkrátka jsme hrdí na to, že voláme pro T-Mobile. CO BUDETE MÍT NA... (35000 - 55000 Kč)

Pracovník bistra - Hradec Králové
2023-03-13 - Admistar - jooble
Nabízíme práci/letní brigádu i občasnou výpomoc ve sportovním areálu zaměřující se na nový vodní adrenalinový sport Wakeboarding. Koho hledáme? Týmové hráče, kteří by se spolu s námi rádi podíleli na chodu a rozvoji bistra/půjčovny na Wake Parku v Hradci Králové. Vaším úkolem bude komunikace se zákazníky a jejich obsluha, prodej nápojů, čepování piva, přípravy kávy, komunikace se zákazníky (po a práce s pokladnou. Co za to? Mzda 110 - 160 Kč/hod + spropitné Společnou ranní kávu zdarma Ve volném čase wakeboarding zdarma, včetně půjčení vybavení (včetně instruktáže) Práce ve velmi mladém kolektivu, vždy tvoříme skvělou partu Kolektivní teambuildingy Zaměstnanecké slevy na baru Flexibilní možnost plánování směn Co potřebuješ? Potravinářský průkaz Komunikativnost umět vysvětlit nabízené jídla a pití Umět prodávat Příjemné vystupování Odpovědnost (práce s hotovostí) Pozitivní přístup k práci... (110 - 160 Kč/hod)

Intern - Hradec Králové
2023-03-11 - Iron and Steel Products LLC - jooble
Our firm, Iron and Steel Products LLC, is engaged in the e-commerce of iron and steel goods, marketing (e.g. market research) and business services. The LLC is looking for interns with a home office. General requirements: -In-process degree in business, economics or social science. -At least an intermediate English language exam. -Proper office environment with a computer. -German and/or French language skills are a plus, but not required. What we offer: -Internship opportunity full-time or part-time. -Flexible, predictable working hours and work schedule. -You can work comfortably, completely from your home office. -Experience at an e-commerce, marketing and business services company. English language skills can be improved. The firm is headquartered in Hungary. Tasks: -Assistance, collecting information. -Making Excel compilation of quotations or other data. -Communication with co-workers and partners, for...

Kadeřník/ kadeřnice - Hradec Králové
2023-03-20 - JM-PERFEKT s.r.o. - jenprace.cz
O nás Prestižní kadeřnický salon PERFEKT v Hradci Králové přijme ambiciozního a šikovného kadeřníka/kadeřnici. Pracujeme s vysoce kvalitní vlasovou značkou Framesi. Náš salon disponuje jak stávající zavedenou klientelou, tak uvítá i nové klienty, kterým rádi poskytneme kvalitní a profesionální služby od vlasového poradenství, střihu a barvy až po prodlužování vlasů exklusivní značkou Great Lengths.  Více informací se dozvíte na  Co Vám můžeme nabídnout Nabízíme práci v přátelském a zkušeném kolektivu s dlouholetou praxí. Náš tým se skládá ze speciálně proškolených kadeřníků. Jsme jako jedna rodina, která to spolu táhne již více jak deset let. Rádi Vám pomůžeme se vzdělávat a zdokonalovat  v oboru a sbírat nové zkušenosti na školeních a tuzemských i mezinárodních kongresech.  Co od Vás očekáváme: Požadujeme od Vás kadeřnické vzdělání, šikovnost, chuť učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru, spolehlivost... (30000 - 60000 Kč)

Obchodní zástupce - Hradec Králové
2023-03-20 - JEES s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost JEES s.r.o. byla založena v České republice v roce 1992. Po více než 30 letech zkušeností s výrobou a prodejem parfémovaných osvěžovačů vzduchu jsou výrobky značky POWER AIR populární po celém světě pro svůj inovativní design, prvotřídní kvalitu a širokou paletu skvělých vůní.Osvěžovače vzduchu POWER AIR se prodávají v mnoha supermarketech, na čerpacích stanicích, v drogeriích a v prodejnách auto-doplňků jako jsou: Kaufland, Lidl, Albert, Billa, Penny Market, LKQ, Tetda drogerie a na mnoha dalších místech.  Náplň práce: • Zodpovědnost za prodejní výsledky v regionu VÝCHODNÍ ČECHY • Zajistit distribuci a prezentaci našich produktů značky Power Air. • Pravidelné návštěvy stávajících zákazníků a akvizice nových zákazníků • Vyřizování objednávek a reklamací • Reporting Co od Vás očekáváme: Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti Samostatnost, iniciativu a proaktivnost Uživatelskou...

Financial Controller - Hradec Králové
2023-03-19 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finančního Controllera, který/á se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy. Místo výkonu práce: Hradec Králové  Baví Vás kalkulace, analýzy a reporting, tak neváhejte a zašlete svůj životopis.  Popis pozice: controlling, analýzy, reporting, (budget, forecast) budou Váš denní chleba příprava měsíčních závěrek, reporting výrobního závodu měsíční porovnání nákladů vs. Budget vyhledávání cest k úsporám a sledování efektivity nákladů spolupráce na ročním auditu společnosti-spolupráce s auditorem práce v programu SAP  angličtina pro komunikaci a reporting s naší mateřskou společností Profil kandidáta: VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti angličtina - komunikativně Nabízíme: ~ individuální finanční...

Vedoucí výroby - Hradec Králové
2023-03-18 - HR Direct s.r.o. - jenprace.cz
Do týmu našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnosti, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Vedoucí výroby. Jaká bude Vaše náplň práce? Zvyšovat produktivitu Zajišťovat dodržování denního plánu výroby Dodržovat metodiku 5S Koordinovat a motivovat svůj tým tímto směrem Účast na poradách kritických dílů Koordinace mezi logistikou a údržbou Kooperace s procesním inženýrstvím Tvorba pracovních pokynů Účast na tvorbě norem a zajištění jejich uplatňování v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví Podpora přijímání nových členů svého týmu Účast na individuálních pohovorech hodnocení týmu Poradenství členům svého týmu a řešení vzniklých problémů Odpovědnost za každodenní řízení svých zaměstnanců s cílem splnit plánování výroby Požadavky: Nejméně 3 roky praxe na podobné pozici Ochota pracovat na směny Znalost práce na PC Schopnost pracovat v týmu a být leaderem pro své podřízené ... (30000 - 40000 Kč)

Noční hlídač - Hradec Králové
2023-03-17 - Agrodružstvo Lhota pod Libčany - jenprace.cz
O nás Agrodružstvo Lhota pod Libčany má 26 let tradici v živočišné a rostlinné výrobě. Hlavní částí živočišné výroby je velkokapacitní kravín v Osičkách, který má stádo o 450ks krav. Kravín je moderní, s novou stájí pro skot a poloautomatickou dojírnou. Právě do tohoto kravína hledáme posilu našeho týmu.  Náplň práce: přihrnování krmení kontrola areálu kontrola zdravotního stavu zvířat pomoc při telení krav převoz narozených telat kontrola funkčnosti technologií hlášení změn zdravotního stavu zvířat a technických závad zootechnikovi Co od Vás očekáváme: kladný vztah ke zvířatům samostatnost zodpovědnost řidičský průkaz skupiny T (je možné dodělat po nástupu) Co Vám můžeme nabídnout: ~25 dnů dovolené ~ příspěvek na stravu a penzijní připojištění ~ benefity: potravinový balíček k Vánocům, příspěvek na rekreaci, kulturní akce, možnost koupě kvalitního hovězího... (30000 - 35000 Kč)

Servisní technik - Hradec Králové
2023-03-15 - KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. - jenprace.cz
Servisní technik Jsme stabilní  společnost působící na trhu klimatizací, tepelných čerpadel a průmyslových zařízení od roku 1994. Přijmeme do hlavního pracovního poměru Servisního technika Náplň práce: Servis klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel opravy a údržba tepelných čerpadel a klimatizací renomované značky po celé ČR denní směny, víkendy volné Potřebujete: praxe podmínkou vzdělání v oboru chladicích, klimatizačních zařízení a elektro vyhláška 50 řidičský průkaz sk. B Nabízíme: práci v mladém kolektivu flexibilní pracovní dobu nadstandartni platové ohodnocení nástup možný ihned v covidu jistota zaměstnání V případě dotazů můžete volat na tel. (***) ***-**** nebo si rovnou domluvit schůzku, na které Vám rádi sdělíme podrobné informace. (32000 - 35000 Kč)

BOZP Specialista - Hradec Králové
2023-03-15 - HR Direct s.r.o. - jenprace.cz
Do týmu našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnosti, hledáme kandidáta na pozici BOZP Specialista. Ideální kandidát by měl mít aktivní AJ a praxi na obdobné pozici. Jaká bude Vaše náplň práce? Budete zajišťovat BOZP a PO na pracovištích Vést evidenci o pracovních úrazech, požárech a jiných incidentech a jejich příčinách Zajišťovat včasné ohlášení pracovních úrazů a požárů na příslušné orgány Vyšetřovat příčiny incidentů ohrožujících BOZP a PO na pracovištích včetně souvisejících záznamů Školení zaměstnanců a preventivních požárních hlídek Spolupráce s orgány SOD a odborovými orgány v oblasti BOZP a PO Jak si Vás představujeme? SŠ/VŠ vzdělání (obor BOZP výhodou) Aktivní AJ – min. B2 Praxe na obdobné pozici MS Office – uživatelská znalost Co Vám nabízíme? pozici na plný úvazek na dobu neurčitou zázemí silné nadnárodní společnosti týden dovolené navíc systém benefitů garantovaný...

HR Asistent - Hradec Králové
2023-03-14 - Go Digital! s.r.o. - jenprace.cz
O nás Jsme Go digital! – stabilní, rychle se rozrůstající firma se sídlem v Hradci Králové, která zajišťuje provoz služeb pro významné klienty. Hledáme novou/ého kolegyni/kolegu, která/ý posílí náš HR tým! Jaká bude vaše náplň práce? Vaší náplní práce bude správa elektronického docházkového systému v souladu s pracovněprávní legislativou, úzká spolupráce s teamleadery naší společnosti, mzdovou účetní v souvislosti s docházkou a přípravou podkladů ke mzdám a komunikace s úřady.   Jste tvůrčím a komunikativním člověkem? Máte praxi v personalistice? Baví vás práce s lidmi? Přemýšlíte v souvislostech a pečlivost a přesnost je pro vás samozřejmostí? Motivuje vás spokojenost nových i stávajích kolegů? 5 krát ANO?  Tak pojďte pracovat k nám! Co od vás očekáváme? Předchozí zkušenosti v HR, orientace v pracovněprávní legislativě zejména v oblasti: evidence pracovní doby a její mzdové souvislosti, vedení osobního...

Izolatér - Hradec Králové
2023-03-19 - IZOLACE BERAN s.r.o, IZOLACE HK s.r.o. - personalka.cz
Izolatér Náplň práce: Měření, výroba a montáž oplechování izolací na průmyslových zařízeních Montáž izolací Přípravné práce na stavbách     Další požadavky: všestranná technická i manuální zručnost samostatné myšlení zodpovědnost, pečlivost, flexibilita fyzická zdatnost a zdravotní způsobilost pro práce ve výškách ochota cestovat a učit se novým věcem řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) výhodou zkušenosti z oboru výhodou (stavební klempíř, autoklempíř apod.) trestní bezúhonnost   Nabízíme: zázemí stabilní rodinné společnosti mzdu dle zkušeností příplatky za práci o víkendech odměnu za pracovní nasazení a kvalitně odvedenou práci, včetně ročních prémií pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou nástup možný ihned Pracovní místo je vhodné i pro absolventy stavebních oborů, kteří se zaučí pod dozorem zkušenějších kolegů. (26000 - 40000 Kč)

AUTOMECHANIK - Hradec Králové
2023-03-21 - Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. - personalka.cz
Co Vás bude čekat? spolupráce při každodenním zajištění provozuschopnosti vozidel údržba a opravy vozidel MHD – autobusy, trolejbusy, elektrobusy provádění pravidelných prohlídek daných výrobcem vozidla se servisními úkony podle počtu ujetých km, provádění běžných oprav možnost se zapracovat na specializovaná pracoviště, dílčí opravy a renovace komponent demontovaných z vozidel, např. lamelové kompresory pracovní doba po – pá, 6:00 – 14:00 hod., možný posun na směnový provoz - 12-ti hodinové směny zapojení do systému vzdělávání, školení u výrobců vozidel, výrobců jednotlivých agregátů, diagnostické systémy Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? kvalifikaci v oboru automechanik, nebo příbuzném oboru zodpovědný přístup k práci Výhodou bude, pokud budete mít řidičské oprávnění minimálně skupiny C praxi s opravami motorových vozidel Co Vám můžeme nabídnout? ~ rozšíření řidičského oprávnění na sk. D... (30000 - 35000 Kč)

HR GENERALISTA - Hradec Králové
2023-03-16 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledá se HR GENERALISTA! Jste talentovaný člověk, který má vášeň pro lidské zdroje a chce pomoci rozvíjet a udržovat pozitivní firemní kulturu? Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost! Jako HR generalista budete mít klíčovou roli v našem týmu, kde budete zodpovědný za celkovou správu lidských zdrojů v naší společnosti. Vaše úkoly zahrnují výběr a nábor nových zaměstnanců, správu personálních záležitostí a vedení zaměstnaneckých vztahů. Taktéž budete spolupracovat s vedoucími oddělení při plánování a implementaci strategií v oblasti lidských zdrojů. Vaší pracovní náplní bude: - Výběr a nábor nových zaměstnanců - Personální administrativa - Vedení a rozvoj zaměstnaneckých vztahů - Plánování a implementace strategií v oblasti lidských zdrojů Requirements: - SŠ/VŠ vzdělání - Praxe na obdobné pozici nebo praxe v oblasti HR a lidských zdrojů - Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou - Pokročilá znalost MS Office -... (40000 - 50000 Kč)

ELEKTROMECHANIK | RYCHNOVSKO - Hradec Králové
2023-03-14 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Vlastníte vyhlášku č. 50 §6 pro práci v elektrotechnickém oboru? Máte již zkušenosti s údržbou elektrických zařízení? Máte již praxi v automotive nebo jí chcete získat? Pojďte to zkusit s námi. Co Vás na pozici čeká? - elektro údržba vybavení a zařízení - podílení se na zlepšování údržby - spolupráce s výrobním týmem a servisy Zašlete nám Váš životopis a rozjeďte slibnou kariéru! Requirements: - vzdělání elektro směru - vyhláška č. 50/§ 6 - praxe v oboru - ŘP sk. B Benefits: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - příspěvky na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky - podpora dalšího vzdělávání a jazykových kurzů (35000 - 60000 Kč)

TECHNOLOG MONTÁŽE - Hradec Králové
2023-03-14 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Máš technické vzdělání a hledáš pracovní uplatnění? Pak pošli životopis, aktuálně obsazujeme pozici technologa montáže: Náplň práce: - implementace nových technologii do výrobního procesu - stanovení optimálních technologických parametrů pro montážní proces - optimalizace a standardizace výrobního procesu - provádění technologických zkoušek a prezentace výsledků Requirements: - strojírenské vzdělání - AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem) - čtení technické dokumentace - znalost MS Office - ŘP sk. B Benefits: - 5 týdnů dovolené - motivační odměny - příspěvek na stravování, dovolenou, Vánoce - jazykové kurzy - pružná pracovní doba (40000 - 70000 Kč)

Mesto


Pracovná pozíciaPoužívaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.