Směnárník


This ad is located on the portal: profesia.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Směnárník - Královo Pole, Jihomoravský kraj
2020-02-09 - CP-service, a. s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Nákup a prodej valut, prodej dálničních známek. Zaměstnanecké výhody, benefity Stravenky 100 Kč, prémie. Informace o náboru Kontaktujte mě na email či telefon. Nabízíme příjemné pracovní...

View complete job offer

30 jobs found.

Směnárník - Tesco ML - Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
2020-02-17 - FORTISSIMO, spol. s r.o. - jenprace.cz
Požadujeme: - SŠ ekon./všeob. s maturitou, - znalost obsluhy PC (MS Office), - trestní i finanční bezúhonnost, - časovou flexibilitu, - praxe v bankovnictví vítána, - praktická znalost němčiny, ruštiny, angličtiny výhodou Nabízíme: - práci na 30 hodin týdně v...

směnárník Jablonec - Jablonec nad Nisou
2020-02-19 - Commodimex s. r. o. - hitprace.cz
Hledáme pracovníky 120 Kč/hod Na pobočku do Jablonce nad Nisou hledáme směnárníka. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení. Předpokládaná pracovní doba 9-20h, 3x-4x v týdnu. Posílejte prosím své životopisy. (120 Kč/hod)

Směnárník Plzeň - Plzeň
2020-02-12 - Commodimex s. r. o. - fajn-brigady.cz
Informace Hledáme pracovníky 120 Kč/hod Na novou pobočku do Plzně hledáme směnárníka. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení. Předpokládaná pracovní doba 9-20h přibližně 3x týdně Posílejte prosím své životopisy... (120 Kč/hod)

směnárník - Praha
2019-10-17 - Commodimex s. r. o. - hitprace.cz
MÍSTO VÝKONU : PRAHA KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM !!! ZASLAT CV !!! DOČEKAL JAN Bc., e-mail: ****@*****.*** POŽADUJEME SAMOSTATNOST, VÝPIS RT, ZNALOST CIZÍCH JAZYKŮ, RUŠTINA, ČÍNŠTINA, ŠPANĚLŠTINA VÝHODOU, KOMUNUKATIVNOST, LOGICKÉ MYŠLENÍ. PŘEDMĚTEM PRACOVNÍ... (14000 - 30000 Kč)

Směnárník - Jaroměř, Královéhradecký kraj
2019-11-22 - Commodimex s. r. o. - hitprace.cz
Hledáme pracovníky 120 Kč/hod Na pobočku do Jaroměře hledáme směnárníka (vhodné také pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce). Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení. Posílejte prosím své životopisy... (120 Kč/hod)

směnárník - Brno
2019-10-11 - KIRKUK s.r.o. - hitprace.cz
První kontakt e-mailem Místo výkonu práce Brno Požadavky: angličtina, čeština, arabština, absolvovaný kurs směnárníka ČNB souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou (14000 Kč)

Směnárník Dvůr Králové - Dvůr Králové nad Labem
2020-01-19 - Commodimex s. r. o. - hitprace.cz
Hledáme pracovníky 120 Kč/hod Do nové pobočky ve Dvoře Králové hledáme směnárníka od půlky února 2020. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení. Pracovní doba 9-20h cca 3 dny v týdnu. Posílejte prosím své životopisy... (120 Kč/hod)

Směnárník Žatec - Žatec
2019-12-11 - Commodimex s. r. o. - hitprace.cz
Hledáme pracovníky 120 Kč/hod Na novou pobočku v Žatci hledáme směnárníky (vhodné také pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce). Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení. Posílejte prosím své ... (120 Kč/hod)

Směnárník/směnárnice - Plzeň
2019-04-10 - Excent s.r.o. - hitprace.cz
Praxe ve směnárenské činnosti výhodou, podmínkou anglický a německý jazyk na úrovni min. C1. (13350 Kč)

Směnárník Dvůr Králové nad Labem - Dvůr Králové nad Labem
2020-01-30 - Commodimex s. r. o. - hitprace.cz
Hledáme pracovníky 120 Kč/hod Na novou pobočku do Dvora Králové nad Labem hledáme směnárníka. Předpokládaná pracovní doba 9-20h přibližně 3x týdně Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení. Posílejte prosím své životopisy... (120 Kč/hod)

Cashier - směnárník Praha - Obchod-služby - Praha 1
2020-02-14 - CRI ameba.eu, s.r.o. - hitprace.cz
Informace Do našich poboček v historickém centru Prahy a na Letišti Václava Havla hledáme nové kolegy na pozici Cashier. Náplň práce: • nákup a prodej valut • převody peněz v systému Western Union• další doplňkové finanční služby Co od vás očekáváme • dokončené...

Směnárník / pokladní - Praha
2019-10-08 - Czech-Prague Exchange Company s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce : Rybná 716/24, Praha 1 Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. (***) ***-**** nebo e-mailem - ****@*****.*** Kontaktní osoba : pan Jaromír Beránek Upřesňující informace : základní znalost AJ, práce na PC (15000 - 20000 Kč)

směnárník,pokladník - Praha
2019-10-14 - SAFÍR CRYSTAL, s.r.o. - hitprace.cz
požýadujeme výpis z RT, spolehlivost, znalost anglického a arabského jazyka (14000 Kč)

Směnárník Chrudim - Chrudim
2020-01-04 - Commodimex s. r. o. - hitprace.cz
Hledáme pracovníky 120 Kč/hod Na pobočku v Chrudimi hledáme směnárníka (vhodné také pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce). Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení. Posílejte prosím své životopisy... (120 Kč/hod)

Směnárník/Pokladník. - Praha
2020-02-14 - Excent s.r.o. - volnamista.cz
Směnárník/Pokladník. Firma s letitou praxí hledá ideálního kandidáta/ku s praxí s valutami, pokladna v bance nebo směnárně, pošta, apod. Výhodou je kurz ČNB na rozpoznání padělků - nabízíme možnost zaškolení. Znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, finanční i trestní...

Směnárník / Směnárníci - Brno
2020-02-12 - CP-service, a. s. - pracomat.cz
První kontakt e-mailem: ****@*****.*** Ideální kandidát má praxi s valutami, na pokladně v bance nebo směnárně, na poště apod. Výhodou je kurz ČNB na rozpoznávání padělků, řidičský průkaz skupiny B. Požadujeme: znalost práce na PC, finanční a trestní bezúhonnost... (21000 Kč)

směnárník - Rozvadov, Plzeňský kraj
2020-02-13 - To & Mi Vdf. spol. s.r.o.( Hraniční přechod Rozvadov) - mpsv.cz
Místo výkonu práce: Rozvadov - hraniční přechod Zavedená obchodní společnost To & Mi Vdf. spol. s r.o., která se zabývá směnárenskou činností, hledá směnárníka nebo směnárnici na hraniční přechod Rozvadov. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr na dobu jednoho roku, smlouva...

směnárník - Brno
2020-02-13 - CP-service, a. s. - www.easy-prace.cz
První kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář Ideální kandidát má praxi s valutami, na pokladně v bance nebo směnárně, na poště apod. Výhodou je kurz ČNB na rozpoznávání padělků, řidičský průkaz skupiny B. Požadujeme: znalost práce na PC, finanční a trestní bezúhonnost... (21000 Kč)

Směnárník - Ostrava
2020-02-13 - CP-service, a.s. - areál OD Kaufland KAROLINA - mpsv.cz
Místo výkonu práce: areál OD Kaufland KAROLINA, Vítkovická ul., Moravská Ostrava 1. kontakt e-mailem, telefonicky. Požadavky: ideální kandidát má praxi s valutami, na pokladně v bance nebo směnárně, na poště, apod. Výhodou je kurz ČNB na rozpoznávání padělků, řidičský...

Cashier - směnárník. - Praha
2020-02-12 - CRI ameba.eu - volnamista.cz
Do našich poboček v historickém centru Prahy a na Letišti Václava Havla hledáme nové kolegy. Náplň:nákup a prodej valut, převody peněz v systému Western Union a další doplňkové finanční služby. Požadujeme AJ a dokončené středoškolské vzdělání. Nabízíme dobré platové ohodnocení...

City


Job position


List of municipalities (Czech Republic) | List of municipalities (Slovakia)

Job in Czechia - Job in Slovakia - Job in Great Britain - Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.