Kontrola kvality - nástup ihned (A4791)


This ad is located on the portal: jenprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Kontrola kvality - nástup ihned (A4791) - Liberec
2020-02-06 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - jenprace.cz
Nabízíme práci kontrolora kvality na hlavní pracovní poměr nebo brigádně na léto. 3 směnný provoz. Pracoviště v Liberci - průmyslová zóna jih. Po zapracování možnost přechodu na trvalý pracovní poměr. POŽADAVKY Dobrý zrak na blízko a pečlivost. NABÍZÍME Mzda: až 22... (22000 Kč)

View complete job offer

17508 jobs found.

Kontrola kvality - nástup ihned (A4791) - Liberec
2020-02-06 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - jenprace.cz
Nabízíme práci kontrolora kvality na hlavní pracovní poměr nebo brigádně na léto. 3 směnný provoz. Pracoviště v Liberci - průmyslová zóna jih. Po zapracování možnost přechodu na trvalý pracovní poměr. POŽADAVKY Dobrý zrak na blízko a pečlivost. NABÍZÍME Mzda: až 22... (22000 Kč)

Technik kontroly kvality - Benešov
2020-02-14 - Etimos Human s.r.o. - jenprace.cz
Požadujeme : SŠ vzdělání technického zaměření znalost čtení výkresové dokumentace osvědčení NDT (minimálně VT 2, UT, MT, PT, případně RT a LT výhodou) Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání příspěvek na ubytování příspěvek na ubytování smluvní mzda Místo ...

Koordinátor v kontrole kvality - Liberec
2020-02-14 - FLEXIMA s.r.o. - flek.cz
Česká společnosti FLEXIMA s.r.o. s dvacetiletou tradicí v oblasti kontroly kvality hledá Koordinátora na dlouhodobý projekt ve firmě Denso Manufacturing Czech. Jedná se o dvousměnný provoz (ranní a odpolední) od pondělí do pátku. Potvrďte nám, že: • jste profesionál... (26000 - 32000 Kč)

KONTROLA KVALITY, STŘÍBRO - Plzeň
2020-01-27 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Pro nově vznikající firmu ve Stříbře hledáme pracovníky na pozici Kontrola kvality. Pokud máte dobrý barvocit, umíte pracovat na PC a už jste někdy na pozici Kontrola kvality pracovali, ozvěte se nám, máme pro Vás velmi zajímavou nabídku. Jako kontrola kvality budete... (26000 - 32000 Kč)

KONTROLA KVALITY - TESTOVÁNÍ - Liberec
2020-01-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...a hledáte práci na dvě směny v Liberci, neváhejte se ozvat. Náplň práce: * testování funkčnosti a těsnosti výrobků * vstupní kontrola * vedení fotodokumentace * možná komunikace se zákazníky PRÁCE NA DVĚ SMĚNY! Requirements: * vyhláška č. 50 VÝHODOU * znalost... (24000 - 30000 Kč)

Kontrola kvality (Ref. č.: A5048) - Stříbro, Plzeňský kraj
2020-02-17 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - profesia.cz
...Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti • Kontrola pomocí měřícího přístroje FARO • Výstupní kontrola, audity hotových výrobků Zaměstnanecké výhody, benefity • Až 120 Kč/hod • Stravenky v hodnotě 90,- • Příspěvek na dopravu... (120 Kč/hod)

Technik kontroly kvality - Hradec Králové
2020-01-29 - ADECCO spol.s r.o. - profesia.cz
...pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní společnosti? Máte praxi v kontrole kvality nebo metrologii? Máte zkušenosti s výkresovou dokumentací? Pak neváhejte a reagujte na tuto jedinečnou nabídku! Pro našeho...

Pracovník Oddělení řízení jakosti - kontrola kvality - Frýdek-Místek
2020-02-12 - Motor Lučina spol. s r.o. - jenprace.cz
Na HPP přijmeme pracovníka technické kontroly strojírenských výrobků se specializací na svarové spoje. Náplň práce: - vizuální kontrola svarových spojů a rozměrů výrobků, kontrola jakosti materiálu a veškerých náležitostí daného výrobku, měření tloušťky lakované vrstvy... (27000 Kč)

Kontrola kvality (A5048) - Stříbro, Plzeňský kraj
2020-02-06 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - jenprace.cz
* Kontrola pomocí měřícího přístroje FARO * Výstupní kontrola, audity hotových výrobků POŽADAVKY * Dobrý zrak, spolehlivost, 100 % pracovní výkon, smysl pro detail * Schopnost práce ve stoje * Schopnost práce v 1-3 směnném provozu * Samostatnost, odpovědnost NABÍZÍME... (110 - 120 Kč/hod)

Kontrola kvality textilu (A4437) - Plzeň
2020-02-13 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - jenprace.cz
* rozbalování zásilek a třídění zboží * kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC * skenování kódů, tisk etiket * odstraňování drobných závad POŽADAVKY * schopnost zaučit se během 3týdenního školení * základní vzdělání * dobrý zdravotní stav umožňující práci ve...

Pracovník Kontroly kvality - Kvalita a kontrola jakosti - Bzenec, Jihomoravský kraj
2020-02-06 - EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o. - hitprace.cz
...kontrolorů pracovníky (muže i ženy) Náplní práce je vizuální kontrola malých lehkých komponentů Práce je prováděná v sedě u stolu za......vám nabízíme Školení na naše náklady Pravidelnou mzdu Náborový příspěvek ve výši 9.000 Kč Možnost získání certifikátu kvality (18500 - 23000 Kč)

Kontrola kvality - testování - Výroba a provoz - Liberec
2020-02-19 - Grafton Recruitment Liberec - hitprace.cz
Benefity:* stravenky v hodnotě 100 Kč* příspěvek na dopravu* Multisport karta* Benefit karta* 25 dnů dovolené* příspěvek na narození dítěte 5 000 Kč* permanentky do zoo, IQ Landia, HC Bílí tygři a FC Slovan Liberec* výhodné tarify od T-mobile* věrnostní dovolené (od 3.roku...

Operátor - kontrola kvality v Krupce - Krupka, Ústecký kraj
2020-02-17 - ADECCO spol. s r.o. - www.inwork.cz
...Informace Hledáme kontrolora kvality módního zboží pro zahraniční e-shop. Pokud jste manuálně zruční a máte rádi módu, tato pozice je pro Vás jako na míru šitá!! Náplň práce: Kontrola oblečení a příslušenství Vybalování, kontrola, skládání, opětovné balení... (18000 - 22000 Kč)

Kontrola kvality elektro výroba - Výroba a provoz - Tachov, Plzeňský kraj
2020-02-19 - CIE development s.r.o. - hitprace.cz
...a elektro obor je Vaším koníčkem? Máme pro Vás ideální práci! Pošlete mi životopis a dělejte co Vás baví! Co je náplní práce? - kontrola desek plošných spojů - práce s technickou dokumentací - hledání chyb a jejich náprava - práce s testery, voltmetry apod. Jaké požadavky...

Technik kvality - Kvalita a kontrola jakosti - Trhové Sviny, Jihočeský kraj
2020-02-10 - Job and Travel s.r.o. - hitprace.cz
...zodpovědnosti? Máte zájem kariérně růst a získávat nové zkušenosti z praxe? Pak máme pozici právě pro Vás! Náplň práce: - kontrola skladování surovin, kvality výroby - odběry a analýza vzorků, jejich následné vyhodnocování ve spolupráci s externími subjekty, zpracování... (30000 - 40000 Kč)

Specialista kontroly kvality - Výroba a provoz - Hradec Králové
2020-02-12 - Advantage Consulting, s.r.o. - Hradec Králové - hitprace.cz
...geometrických tolerancí? Máte strojírenské vzdělání a praxi v oblasti kontroly? Pokud jste na vše odpověděli ano, pak hledáme právě Vás.......pro farmaceutický průmysl hledá vhodného kandidáta na pozici:SPECIALISTA KONTROLY KVALITY* Zajímavé finanční ohodnocení* Bonusy...

Kontrola kvality - Duchcov, Ústecký kraj
2019-10-17 - VITRABLOK, s.r.o. - hitprace.cz
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Popis činnosti: - posuzuje kvalitu výrobků (skleněných tvárnic) - eviduje vytříděnou výrobu, vyřazené výrobky a jejich vady Požadavky: - spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost Zaměstnanecké výhody: - benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění... (22000 Kč)

Technolog, Úsek kontroly kvality staveb - Brno
2020-02-04 - Ředitelství silnic a dálnic ČR - dobraprace.cz
...Olomouc, Zlín, Brno (místo výkonu práce bude určeno následně, dle dosahu z bydliště budoucího zaměstnance) Náplň práce: • Kontrola kvality vykonávaných prací v souladu se schválenou projektovou dokumentací (PDPS/RDS) • Součinnost se správcem stavby při zpracování...

Kontrola kvality - Stříbro, Plzeňský kraj
2019-08-08 - Hofmann Wizard s.r.o. - Import - dobraprace.cz
* Až 120 Kč/hod * Stravenky v hodnotě 90,- * Příspěvek na dopravu * Kontrola pomocí měřícího přístroje FARO * Výstupní kontrola, audity hotových výrobků * Dobrý zrak, spolehlivost, 100 % pracovní výkon, smysl pro detail * Schopnost práce ve stoje * Schopnost... (110 - 120 Kč/hod)

Zástupce manažera kontroly kvality - Chemie a potravinářství - Teplice
2020-02-13 - Czech Aerosol, a.s. - hitprace.cz
...o zavádění nových výrobků (propouštění/pozastavení zpracování surovin, polotovarů, hotových výrobků s ohledem na kvalitu); budete zodpovědný/á za kontrolu kvality v laboratořích, za skladování, rozvody a používání technických plynů v laboratořích. Získáte zkušenosti...

City


Job position


List of municipalities (Czech Republic) | List of municipalities (Slovakia)

Job in Czechia - Job in Slovakia - Job in Great Britain - Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.