Search a job

4299 jobs found.
Tazatel pro dlouhodobou spolupráci - Plzeň
2023-03-11 - FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s ... - flek.cz
Rozšiřujeme náš tým tazatelů v Královehradeckém kraji. Pojďte se s námi podílet na výzkumu veřejného mínění, sociologických výzkumech, na průzkumech v oblasti výzkumu trhu, či marketingové výzkumu. Obsah práce: • dotazování ve městech i obcích, • dotazování ve firmách či domácnostech, • dotazování v rámci různých studiových testů při hodnocení výrobků, reklam, apod., • rekrutace respondentů na skupinové diskuse, • aj. Požadujeme: Jste náš člověk, pokud: • hledáte zajímavou práci s možností uplatnit své dovednosti, • je vám 18 let a více, • jste komunikativní a baví vás práce s lidmi, • jste proaktivní, pečlivý a spolehlivý, • ovládáte základní práci na počítači, • máte k dispozici notebook nebo tablet s OS Windows. - počet míst - 13 Nabízíme: • Dlouhodobou spolupráci na vámi vybraných projektech • Možnost přivýdělku s odměnou dle délky a obtížnosti dotazníku 120 Kč - 500 Kč za jeden dotazník • Práci na DPP či ŽL • Flexibilní...

Konstruktér v leteckém průmyslu - Plzeň
2023-03-13 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Jste absolventem strojní školy anebo zkušený konstruktér? Chcete být součástí zajímavých projektů v leteckém průmyslu a mít možnost kariérního růstu? Práce v CAD programu vám není cizí? Hledáme právě vás! Jako Konstruktér/ka budete: * Součástí zajímavých projektů v leteckém průmyslu a spolupracovat s kolegy i z jiných oddělení * Mít na starost návrh, vývoj a optimalizaci produktu a případné návrhy zlepšení a inovací výrobků * Tvorbu technické dokumentace Requirements: * Alespoň SŠ vzdělání technického směru * Znalost CAD (např.SolidWorks) * Praktická znalost práce na PC a MS Office (zejména MS Excel) * Anglický jazyka minimálně na úrovni A2 Benefits: * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů * Vzdělávací kurzy školení * Závodní stravování * Občerstvení na pracovišti * Firemní akce * Příspěvek na dojíždění (45000 - 55000 Kč)

OBSLUHA CNC STROJE - Plzeň
2023-03-21 - Element Materials Technology Pilsen s.r.o. - personalka.cz
Element je vedoucí světová skupina nezávislých laboratoří zabývajících se testováním různých druhů materiálů. V Plzni působíme již téměř 20 let. Pro naše zákazníky zajišťujeme výrobu vzorků, tepelné zpracování a nabízíme různé druhy mechanických zkoušek např. zkoušky tvrdosti, stress rupture, rázem v ohybu, ohybem, únavy, metalografie a mnoho dalších. Pro posílení našeho technického týmu hledáme do laboratoře v Plzni vhodného kandidáta na pozici  OBSLUHA CNC STROJE (Obsluha CNC - soustruh, frézka) Požadavky Minimální vzdělání: Nižší střední odborné Práce s kovem - Vyučen obráběč kovů nebo zkušenost na obdobné pozici výhodou Činnosti na technických zařízeních Jiná způsobilost Benefity Firemní akce - letní sportovní odpoledne, vánoční večírek Jazykové kurzy - kurzy angličtiny v pracovní době Dovolená 5 týdnů Bonusy a prémie - Možnost overperformance bonusu 500 Kč až 3500 Kč, možnost získat čtvrtletní bonus ... (30200 - 34000 Kč)

Technik/technička mechanického testování - Plzeň
2023-03-14 - Element Materials Technology Pilsen s.r.o. - personalka.cz
Element je vedoucí světová skupina nezávislých laboratoří zabývajících se testováním různých druhů materiálů. V Plzni působíme již téměř 20 let. Pro naše zákazníky zajišťujeme výrobu vzorků, tepelné zpracování a nabízíme různé druhy mechanických zkoušek např. zkoušky tvrdosti, stress rupture, rázem v ohybu, ohybem, únavy, metalografie a mnoho dalších. Pro posílení našeho technického týmu hledáme do laboratoře v Plzni vhodného kandidáta na pozici TECHNIK/TECHNIČKA MECHANICKÉHO TESTOVÁNÍ Požadavky Minimální vzdělání: Nižší střední odborné Činnosti na technických zařízeních - ostatní Práce s PC Práce s kovem Jiná způsobilost - práce v režimu dlouhý/krátký týden (12 hod směny) Požadované jazyky ~Angličtina (pasivní) Benefity Stravenky - plně dotované stravné (100 Kč /den) Příspěvek na dopravu - 450 Kč na Plzeňskou kartu nebo 2 Kč/km Dovolená 5 týdnů Bonusy a prémie - Možnost overperformance bonusu ... (30200 - 34000 Kč)

Fakturant - účetní - Plzeň
2023-03-21 - INTERCONEX - MOBIL, a. s. - personalka.cz
Pracovní pozice: Fakturant - účetní Počet volných míst: 1 Firma: INTERCONEX AUTO s.r.o., IČ 64830101 Pracoviště: Plzeň, Slovanská alej 24,   Požadujeme: Zkušenosti na pozici účetní Znalost daňové problematiky a podvojného účetnictví, Pokročilé PC znalosti (MS office). ŘP sk.B, Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, analytické myšlení, dobré komunikační schopnosti, pozitivní přístup, Nabízíme: Samostatnou a odpovědnou pozici. Rozmanitou pracovní náplň. Příspěvek na stravování. Přátelský kolektiv Pracovní smlouva na dobu neurčitou.   Kontakt: pí. Misařová,  ****@*****.*** , tel.: (***) ***-****   Nástup: dle vzájemné dohody (35000 Kč)

Engineering Administrator - Plzeň
2023-03-20 - Sumisho Global Logistics Europe s.r.o. - personalka.cz
Popis pracovní pozice: Detailní definice pracovních postupů ve spolupráci s výrobou a vedoucím projektů Příprava pracovních postupů a návodek Školení pracovních postupů podle vytvořených návodek Realizace layoutu pracovišť a skladu Definice 5S, Značení pracovišť a realizace 5S Audit dodržování pracovních postupů Spolupráce při implementaci nových skladových technologií Příprava a aktualizace časové studie procesů Spolupráce při přípravě projektů pro nové či stávající zákazníky Denní spolupráce s oddělením kvality a výroby Požadujeme: Práce s PC (MS Office – pokročilá úroveň), komunikace v AJ (slovem i písmem) – základní, flexibilita, organizační schopnosti Nabízíme: ~ Možnost kariérního růstu v rámci společnosti ~ Přístup k novým technologiím v logistice ~ Spolupráce na organizačním rozvoji odd. engineeringu ~ Práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu určitou ...

Řidič MKD - Plzeň
2023-03-21 - Head Logistics, s.r.o. - personalka.cz
Brněnská pobočka holandské firmy se silným zázemím stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí přijme pro rozšíření vozového parku řidiče C+E. Nabízíme: ~ turnusovou směnu min. 3 týdny práce, 1 týden volno, možnost delších turnusů ~ země: převážně Německo, Holandsko, Belgie ~ auta: převážně Volvo + skříňový návěs ~ možnost měsíčního výdělku až 62 tisíc čistého! ~ měsíční bonus 100 EURO ke mzdě ~ denní dieta 60 EURO ~ základní mzda 25 000 Kč ~ letní a zimní prémie ~ hrazena cesta do zaměstnání a zpět 45 EURO ~ možnost spolupráce jen v letní sezoně s případným rozšířením na HPP ~ práce na HPP ~ smlouva na dobu určitou na 2 roky, poté smlouva na neurčito ~20 dní dovolené ~ solidní jednání, výplata do 15. dne následujícího měsíce ~ zaměstnavatel zajištuje odvoz do Holandska a zpět domů ~ možnost dlouhodobé spolupráce Požadavky: komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny minimální praxe a... (55000 Kč)

Obsluha CNC - Plzeň
2023-03-21 - CHRIST CAR WASH s.r.o. - personalka.cz
Náplň práce: obsluha CNC strojů výroba dílů, přípravků dle výkresové dokumentace kontrola obrobených rozměrů dle kontrolního plánu po zvládnutí obsluhy možnost seřizovat Požadujeme: znalost technické dokumentace znalost obsluhy CNC strojů znalost technické dokumentace a orientace v ní znalost a praxe při používání měřících přístrojů práce na obdobné pozici podmínkou ochota pracovat v třísměnném provozu Nabízíme: ~ zázemí silné zahraniční rodinné společnosti ~ zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dosavadním zkušenostem ~ systém zaměstnaneckých benefitů ~25 dní dovolené ~ stravenky ~ dotované stravování ve firemní jídelně ~ možnost karierního růstu Finanční ohodnocení se dozvíte na pohovoru. Kontaktujte nás co nejdříve na e-mailové adrese  ****@*****.*** , budeme se těšit na Váš životopis! Více informací o společnosti najedete na internetových stránkách S přáním...

Inženýr zákaznické kvality - Plzeň
2023-03-09 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Máš praxi v oblasti kvality výrobní společnosti? Hledáme kandidáty/-ky se zkušeností s komunikací se zákazníky. Budeš řešit požadavky zákazníka z hlediska kvality výroby a zároveň s ním udržovat dobré obchodní vztahy. Denně budeš využívat anglický jazyk a starat se o analýzu indikátorů kvality, řešit reklamace a s tím související nápravná a preventivní opatření. V neposlední řadě budeš zodpovědný také za reporting. Requirements: - SŠ/VŠ technického zaměření (výhodou elektro vzdělání) - Pokročilá znalost AJ pro denní komunikaci písemnou i ústní formou - Zkušenost ve výrobní společnosti (automotive výhodou) - Znalost nástrojů kvality (FMEA, CP, 8D, PDCA, PPAP, FTA, APQP), statistických metod a norem - Pro-zákaznický přístup - Pokročilá znalost MS Office Benefits: - možnost nástupu IHNED - 5 týdnů dovolené - roční bonusy - zajímavé mzdové ohodnocení - stravenková karta (140 Kč na den) - 55 % hrazeno zaměstnavatelem - příspěvek... (55000 - 70000 Kč)

OPERÁTOR NC STROJŮ - Plzeň
2023-03-19 - ŠMT a.s. - personalka.cz
Jsme přední světovou firmou s výrobou a montáží těžkých horizontálních, frézovacích a vyvrtávacích strojů, těžkých soustruhů, otočných stolů a speciálního příslušenství. Hledáme vhodné kandidáty na pozice  OPERÁTOR NC STROJŮ. # pro frézovací centra Hermle a AXA # pro horizontální frézku # pro portálovou frézku Co bude Vaší náplní práce? Frézování a soustružení na pětiosém obráběcím centru Hermle C5OU MT Obsluha frézovacího centra AXA VPC 55 U Měření obrobků pomocí Sondy Renishaw OMP60 Měření nástrojů (Blum Laser Control NT-H 3D A3) nebo Obsluha portálové stolové frézky typu PF-H-75 nebo PF-H-100 Měření obrobků pomocí Sondy Renishaw OMP60 Jaké máme požadavky? Vzdělání - SOU s výučním listem  Výhodu je praxe v oboru, ale není problém zaučit nové absolventy SOU nebo SPŠ Znalost čtení výkresové dokumentace Zkušenost s prací s měřidly Znalost řídícího operačního systému Sinumerik 840D výhodou Co...

KAMEROVÝ DOHLED NAD PRODEJNOU - Plzeň
2023-03-16 - LPS GUARD s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Náplní práce je kamerový dohled nad prodejnou + obchůzky a případná eliminace krádeží. - Směny 12 hodin - plánování směn podle Vašich časových možností. Možnost denních nebo nočních směn. Požadujeme: Čistý VRT Spolehlivost Nabízíme: Možnost zálohy na mzdu Férový přístup Flexibilní plánování směn (130 Kč/hod)

Administrativní podpora v logistice - Plzeň
2023-03-21 - Sumisho Global Logistics Europe s.r.o. - personalka.cz
Popis pozice: Příjem řidičů a vyřizování dokumentace Zpracování objednávek pro odesílání a výrobu Práce v interních programech Vyřizování e-mailů a telefonátů Komunikace se zákazníkem Požadujeme: Praktické, samostatné myšlení, schopnost zvládat stresové situace Schopnost komunikace s lidmi Ochotu pracovat v 3-směnném provozu Pozice je vhodná pro absolventy. Žádná praxe není nutná, vše vysvětlíme. Skvělé pro získání základních zkušeností v oboru logistiky Nabízíme: ~ Práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu určitou 1 rok s výhledem (s výhledem prodloužení na dobu neurčitou) ~ Motivační finanční ohodnocení ~5 týdnů dovolené  ~130 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ~ Možnost školení a dalšího vzdělávání zaměstnanců (včetně jazykových kurzů) ~ Práci v přátelském kolektivu v zaběhnuté pobočce nadnárodní japonské společnosti ~ Nástup dle dohody V případě vašeho... (27000 Kč)

ASISTENT VEDOUCÍHO PROJEKTU (m/ž) - Plzeň
2023-03-21 - BERGER BOHEMIA a. s. - personalka.cz
Popis pozice spolupráce na koordinaci stavby a jejím materiálovém zajištění  tvorba změnových listů – kalkulace víceprací/ cenové kalkulace, tvorba výkazů výměr tvorba časových a finančních harmonogramů stavby, zjišťovacích protokolů – fakturace komunikace s investorem, TDI, projektanty a statiky (např. připomínky k projektové dokumentaci) příprava podkladů k výběru subdodavatelů, kontrola měsíčních soupisů provedených prací příprava podkladů k hlášení výkonu, tvorba prognóz ekonomických výsledků Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (vhodné i pro absolventy) orientace v technické dokumentaci pokročilá znalost Excel, Word řidičský průkaz sk. B spolehlivost, loajálnost Nabízíme ~ zajímavou práci u prosperující firmy se zahraniční účastí ~ pracovní místo v nové administrativní budově ~ zajímavé platové ohodnocení ~ výuku NJ na pracovišti ~ pravidelné školení a vzdělávání ~ pravidelné Teambuildingy...

Řidič sk. C - Plzeň
2023-03-21 - INTERCONEX - MOBIL, a. s. - personalka.cz
Co vás čeká a koho hledáme: Pro cisternovou přepravu hledáme řidiče sk.

STROJNÍK - obsluha buldozeru (m/ž) - Plzeň
2023-03-22 - BERGER BOHEMIA a. s. - personalka.cz
Požadujeme: zkušenosti podmínkou příslušný strojnický průkaz (je možno udělat u nás) zdravotní způsobilost spolehlivost, zodpovědnost Nabízíme: ~ jistotu prosperující firmy se zahraniční účastí ~ zajímavé platové ohodnocení ~ možnost ubytování ~ příspěvek na penzijní připojištění ~ stravenkový paušál ~25 dnů dovolené ~ roční prémie Místo práce: stavby po celé ČR Nástup možný ihned!   Požadavky Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Obsluha stavebních strojů

CELNÍK / CELNICE Plzeň - Plzeň
2023-03-21 - Generální ředitelství cel - personalka.cz
Celní správa ČR přijme uchazeče / uchazečky do  služebního poměru . CS ČR je ozbrojeným bezpečnostním sborem zajišťujícím výkon kompetencí v oblasti správy cel a některých daní, jakož i dalších svěřených nefiskálních činností ve prospěch státu i jeho občanů. Je podřízena Ministerstvu financí. Služební poměr je upraven zákonem č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen (27470 - 46930 Kč)

Programátor - Plzeň
2023-03-09 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích. Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost. Popis pracovní nabídky Hlavní úkol je poskytnout podporu výrobě v oblasti podpůrných systémů sloužících k nastavení výrobku z hlediska IT... (65000 - 75000 Kč)

Směnový údržbář - Plzeň
2023-03-22 - Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Jako směnový údržbář jste člen technického týmu a jste odpovědný Engineering managerovi. Budete se podílet na úspěchu společnosti Ball díky zabezpečení chodu přední části linky. Mezi Vaše klíčové odpovědnosti patří: ekonomický, efektivní a bezpečný provoz přední části linky zastupování Supervizora FE v jeho nepřítomnosti v odborných a řídících činnostech metodickém řízení operátorů FE organizování a provádění veškerých oprav na jednotlivých strojích provádění přesné evidence poruch zařízení vyhodnocování spotřeb a zmetkovitosti přední části výrobní linky Požadujeme vyučení v oboru strojním praxe v oboru 5 let základní znalost anglického jazyka základní znalost práce na PC ŘP skupiny B, průkaz obsluhy manipulačního vozíku Velmi dobrá manuální zručnost Nabízíme Chcete pracovat pro předního světového výrobce, který pomocí udržitelnosti a inovací usiluje o lepší...

Seřizovač mechanik - Plzeň
2023-03-22 - Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Jako Seřizovač mechanik jste člen výrobního týmu a jste odpovědný mistrovi. Budete se podílet na úspěchu společnosti Ball díky zajištění plynulého provozu zadní části linky. Mezi Vaše klíčové odpovědnosti patří: organizování práce směnových operátorů v zadní části linky zajišťování plynulého provozu výrobní linky a dohlížení na kvalitu odváděné práce zaměstnanců směny odpovědnost za provádění kontrolních operací na jednotlivých pracovištích vedení pracovníků k co nejefektivnějšímu využívání výrobního zařízení zajišťování obsluhy v úsecích Necker a Tester zastupování a výpomoc mistrovi s organizací práce Požadujeme SOU nebo vyučení v technickém oboru praxe v oboru 2 roky uvítáme anglický jazyk na komunikativní úrovní pečlivost a svědomitost Nabízíme Chcete pracovat pro předního světového výrobce, který pomocí udržitelnosti a inovací usiluje o lepší budoucnost?...

ELEKTROINŽENÝR Plzeň - Plzeň
2023-03-18 - JOBSTART s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Pro našeho klienta z oblasti elektrotechniky hledáme ELEKTROINŽENÝRA. PRACOVNÍ NÁPLŇ komunikace s klienty uvádění budících systémů generátorů do provozu pro elektrárenský průmysl nastavování systému, kontrola odstraňování chybovosti úpravy a parametrizace regulátorů hledání technického řešení dohled nad realizací reporting vedení společnosti POŽADUJEME VŠ vzdělání v oboru elektro zájem o oblast regulací a budících systémů komunikativní AJ – PODMÍNKOU flexibilitu ochotu cestovat do zahraničí chuť učit se nové věci NABÍZÍME ~ spolupráci s nadnárodní společností ~ motivující příjem + odměny a roční bonus ~ flexibilní pracovní dobu ~25 dní dovolené ~ možnost HO ~ možnost se vzdělávat ~ stravenkový paušál ~ příspěvek na penzijní připojištění ~ možnost dalšího kariérního růstu ~ notebook a mobilní telefon ~ cafeteria systém benefitů (sport, zdraví...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.