Search a job

4299 jobs found.
ÚČETNÍ SPECIALISTA - Plzeň
2023-03-13 - Orienta Czech s.r.o. - inwork.cz
ÚČETNÍ SPECIALISTA Informace o pracovním místě • Budete se specializovat na konkrétní úsek v oblasti účetnictví – např. zpracování a účtování cestovních výdajů, daň z příjmu a DPH • Budete kontrolovat např. faktury se systémem • Úzká komunikace s kolegy v zahraničí v případě nesrovnalostí • Budete archivovat účetní doklady Požadujeme • SŠ vzdělání ekonomického směru, • Praxi na obdobné pozici • Dobrou znalost německého jazyka – každodenní komunikace s kolegy • Znalost práce v programu pro výpočet cestovních výdajů (SAP Concur/SAP PR05 velkou výhodou) • Orientaci v problematice cestovních náhrad • Důslednost, schopnost organizování a plánování si práce Nabízíme • místo pracoviště Plzeň • 25 dnů dovolené • Flexibilní pracovní dobu • Možnost popř. i částečného úvazku • Možnost využívat i Home office • Čtvrtletní a roční odměny • Příspěvek na penzijní pojištění • Volnočasové benefity (cafeterie) ...

IT Specialista - Plzeň
2023-03-17 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Máte vystudovanou IT SŠ? Vyznáte se v síťovém prostředí a v operačních systémech Windows? Hledáme kolegu na pozici IT Specialista! Na této pozici bude vaším úkolem: - IT podpora uživatelů - zajištění opravy vzniklých problémů - správa systémů a telekomunikačnícb zařízení Requirements: * SŠ vzdělání v IT * předchozí praxe na obdobné pozici v délce min.3 let * znalost WLAN, LAN, MS Windows, Exchange) * Anglický jazyk na komunikativní úrovni Benefits: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dojíždění - Zdravotní volno - bonusy za docházku/ prémie - příspěvek na stravování - obdobné vzdělávání - příspěvek na penzijní/životní pojištění - Multisport karta (40000 - 50000 Kč)

VEDOUCÍ ÚDRŽBY - Plzeň
2023-03-17 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Máme zde příležitost pro VEDOUCÍHO ÚDRŽBY! Chcete vést menší tým zaměstnanců v údržbě a být kontaktní osobou pro externí dodavatele? Baví Vás vedení údržby, ale také správa budov a vozového parku? Možná právě tato pracovní pozice je ta pravá pro Vás. Budete mít na starosti plánování oprav, revizí a preventivní údržby a správu skladu náhradních dílů. Nemine Vás také příprava rozpočtu pro přidělený úsek. Představujeme si již zkušené kandidáty s praxí na obdobné pozici a aktivní znalostí anglického jazyka nebo německého jazyka Pokud se v této pozici (55000 - 70000 Kč)

Specialista logistiky - Plzeň
2023-03-17 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Orientujete se v logistických procesech? Domluvíte se anglicky? Hledáme kandidáty/kandidátky na pozici SPECIALISTY LOGISTIKY. Vaší pracovní náplní bude: * Navrhování a optimalizace logistických procesů a technologií * zavádění interních logistických procesů na nové hale * Spolupráce s kolegy ze zahraničí * Občasné zahraniční cesty do jiných poboček v rámci závodu * Správa a analýza dat v ERP systému Requirements: * min. SŠ vzdělání * AJ na komunikativní úrovni * Znalost logistických metod, procesů * předchozí praxe v oddělení logistiky * ŘP B. Benefits: * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů * Vzdělávací kurzy školení * Závodní stravování * Občerstvení na pracovišti * Firemní akce * Příspěvek na dojíždění (45000 - 60000 Kč)

ZEDNÍK - Plzeň
2023-03-21 - BERGER BOHEMIA a. s. - personalka.cz
Hledáme Zedníky pro silniční, pozemní a železniční stavby Požadujeme: praxi nebo vyučen v oboru spolehlivost vhodné i pro absolventy zdravotní způsobilost Nabízíme: ~ jistotu u prosperující firmy se zahraniční účastí ~zajímavé platové ohodnocení a benefity ~ možnost ubytování ~ příspěvek na penzijní připojištění ~ stravenkový paušál ~25 dnů dovolené ~ roční prémie   Místo výkonu práce: stavby Berger Bohemia a.s. v ČR Nástup: ihned   Požadavky ~ Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

TRUHLÁŘ 230,-/hod - Plzeň
2023-03-13 - 1. Personálka plus, a.s. - www.fajn-brigady.cz
práce na dřevoobráběcích strojích lícování a montáž dřevěných podlah,příček,stěn apod obkládání stropů,bočnic drobné zámečnické práce veškeré činnosti jsou prováděny ve vagonech dle výkresové dokumentace,technologických postupů a návodů pro montáž Požadujeme: praxe v oboru truhlář znalost technické dokumentace Nabízíme: mzda 230,-/hod (230 Kč/hod)

ZÁMEČNÍK 230,-/hod - Plzeň
2023-03-13 - 1. Personálka plus, a.s. - www.fajn-brigady.cz
zámečnické montážní práce na jednotlivých částech kolejových vozidel obkladové práce a úprava vnějších laminátů vozidel montáž a následné usazení dveří a dalších komponentů vozidla Požadujeme: uživatelská orientace ve výkresové dokumentaci praxe v oboru -výhodou proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem (230 Kč/hod)

Tesař - Plzeň
2023-03-21 - BERGER BOHEMIA a. s. - personalka.cz
Hledáme Tesaře pro silniční, pozemní a železniční stavby. Požadujeme: praxi nebo vyučen v oboru spolehlivost vhodné i pro absolventy zdravotní způsobilost Nabízíme: ~ jistotu u prosperující firmy se zahraniční účastí ~zajímavé platové ohodnocení a benefity ~ možnost ubytování ~ příspěvek na pezijní připojištění ~ stravenkový paušál ~25 dnů dovolené ~ roční prémie   Místo výkonu práce: stavby Berger Bohemia a.s. v ČR Nástup: ihned Požadavky ~ Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Referent nákupu - Plzeň
2023-03-10 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Jste absolventem či již máte zkušenost z nákupního oddělení? Dorozumíte se cizím jazykem? Hledáme REFERENTA NÁKUPU! Na této pozici bude vaším úkolem: * zajistit včasný nákup potřebného materiálu * sledovat dodací termíny, náklady, rozpočty, reklamace * komunikovat s dodavateli v případě problémů a změn Requirements: * min.SŠ vzdělání technického směru * Velmi dobrá znalost anglického/německého jazyka, znalost druhého alespoň na základní úrovni * Práce s MS Excell a Word (zejména tabulky, fce) * ŘP B (Zaměstnavatel sídlí v těsné blízkosti za Plzní) Benefits: * 25 dní dovolené * zkrácená pracovní doba * sick days * příspěvek na penzijní připojištění * bonusy/prémie * Flexipassy * Příspěvek na stravu (30000 - 37000 Kč)

Technický konzultant/technická podpora - Plzeň
2023-03-21 - Manpower - manpower.cz
Chcete se stát součástí týmu, který pracuje s prémiovým produktem pro celosvětového lídra trhu? Je pro Vás důležitá jistota a dostatek zakázek? Pakliže jste člověk s technickým backgroundem, baví Vás aktivní komunikace se zákazníky a identifikace technických výzev, dejte nám o sobě vědět.  POPIS POZICE poskytování plné technické podpory zákazníkům identifikace možnosti zlepšení a zvýšení efektivity vytváření obchodních a technických nabídek dle potřeb zákazníka (řešení šitá na míru) vypracovávání technické dokumentace (Solidworks) spolupráce s ostatními odděleními napříč celým světem zapojování se do klíčových strategických plánů a týmových projektů PROFIL KANDIDÁTA technické znalosti a schopnosti identifikovat technické výzvy s následnou prezentací vhodného řešení mít rád kontakt se zákazníky schopnost číst a rozumět technické dokumentaci/výkresům SolidWorks výhodou znalost anglického jazyka na komunikativní... (60000 - 75000 Kč)

Vývojový inženýr/ka - Plzeň
2023-03-21 - Hofmann Wizard s.r.o. - Import - dobraprace.cz
* 25 - 28 dní dovolené * důkladné zaškolení na pozici * dotovaná mezinárodní kuchyně * roční bonusy ve výší 13., popř.14.platu * flexibilní pracovní doba, možnost home-office * každoroční navyšování mzdy * výrazné slevy na finanční produkty * příspěvek na penzijní a životní pojištění * program Benefit plus - 4800Kč/rok * bezplatné jazykové kurzy * kariérní růst a prostor pro iniciativu * relokační příspěvek ve výši 50 000Kč * nástupní bonus 30 000Kč Pro našeho klienta hledáme * vyhodnocení legislativních požadavků a jejich dopad na produkt * zajišťování podkladů o shodě produktu v rámci vývojového procesu, příprava designových změn (koordinace testování...) * spolupráce s jednotlivými úseky vývojového centra  * organizace meetingů v rámci vývojové skupiny * sledování relevantních standardů a požadavků * tvorba výkresové a výrobní dokumentace * SŠ/VŠ technického zaměření (fa strojní, elektrotechnická...

Obchodník stavebních strojů - Plzeň
2023-03-21 - Manpower - manpower.cz
Máte zkušenosti jako Obchodník s technickým zaměřením? Pojďte prodávat stavební stroje a zařízení pro prestižní společnost, která působí na celém světě. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, zašlete nám váš životopis.  POPIS POZICE prodej produktů konečným zákazníkům (malé až největší společnosti v ČR) péče o stávající klienty hledání nových zákazníků předvádění strojů na staveništích prezentace, veletrhy, předváděcí akce PROFIL KANDIDÁTA zkušenosti s prodejem strojů a zařízení  dobré technické znalosti ŘP sk. B komunikativní a proaktivní osobnost   NABÍZÍME mzda - fix 30-35 000 Kč  bonusy z prodeje - celková mzda až 70 000 Kč služební automobil i k soukromým účelům stravenky týden dovolené navíc sick days NABÍRÁME MUŽE I ŽENY Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti... (30000 - 60000 Kč)

STAVBYVEDOUCÍ - Plzeň
2023-03-21 - LESING plus, spol. s r.o. - personalka.cz
Významná stavební společnost s ročním obratem 130 - 180 mil. Kč zaměřená na dopravní, inženýrské stavitelství a průmyslové stavby hledá vhodné kandidátky na pozici:   STAVBYVEDOUCÍ   Základním cílem kandidáta na této pozici je: Komplexně dokončená přidělená zakázka dle SOD včetně všech jejich dodatků, ve stanoveném termínu, při splnění zisku stanoveném společností, při optimální spokojenosti zákazníka. Dále: Převzetí staveniště, předávací protokoly, plány výstavby, vedení stavebního deníku Komunikace s investorem a externími dodavateli Geodetické měření ve spolupráci s geodety, vytyčení a sondy inženýrských sítí na stavbě Pracovní harmonogram, řízení a organizace prací na stavbě, jednání za společnost na kontrolních dnech Zodpovědnost za hospodárné provádění staveb Zodpovědnost za fakturační proces Převzetí a předání etap výstavby, změny, neshody atd. Komunikace s vedením společnosti a jejími odděleními... (40000 Kč)

Svářeč - Plzeň
2023-03-21 - CHRIST CAR WASH s.r.o. - personalka.cz
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? platný svářečský průkaz a prokazatelná praxe v oboru svařování metodou MAG 135 nebo TIG - dle Vašich certifikátů znalost technické dokumentace a čtení výkresů zručnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost ochota pracovat ve dvousměnném provozu Nabízíme: ~ zázemí silné zahraniční rodinné společnosti ~ zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dosavadním zkušenostem ~ systém zaměstnaneckých benefitů ~25 dní dovolené ~ stravenky ~ dotované stravování ve firemní jídelně ~ možnost karierního růstu Finanční ohodnocení se dozvíte na pohovoru. Kontaktujte nás co nejdříve na e-mailové adrese  ****@*****.*** , budeme se těšit na Váš životopis! Více informací o společnosti najedete na internetových stránkách  S přáním hezkého dne Personální oddělení, Christ Car Wash s.r.o. Požadavky ~ Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Benefity...

Servisní technik/technik - Plzeň - Plzeň
2023-03-20 - SITEL, spol. s r.o. - dobraprace.cz
• zajímavou a zodpovědnou práci na mimořádných projektech • motivační finanční ohodnocení. • pracovní vybavení, notebook, služební telefon s mobilním internetem i k soukromým účelům • 20 dnů dovolené • zdravotní volno - Sick days (3 dny/1 rok) • pružnou pracovní dobu • stravenkový paušál v hodnotě 80 Kč/den • MultiSport kartu • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění • podporu v rozšiřování si kvalifikace v oboru • cestovní náhrady tuzemských služebních cest • odměna za doporučení nového zaměstnance • odměny za servisní činnosti/roční odměny/mimořádné odměny Co všechno budeš mít na starosti: • montáž a servis slaboproudých systémů (EZS, EPS, CCTV, ERO, SK) • montáž optických sítí • montáž silnoproudých instalací • řešení havarijních stavů u zákazníků • odbornou způsobilost v elektrotechnice - podmínkou!!! NV č. 194/2022 Sb. §5 • manuální zručnost • časovou flexibilitu • zodpovědnost • pracovní...

PERSONALISTA - STŘÍBRSKO - Plzeň
2023-03-08 - Pro Plzen (GR) - grafton.cz
Aktuálně hledáme čerstvou posilu na personální oddělení. Bylo by fajn, kdyby již byla nějaká zkušenost v personalistice, ale nebráníme se ani ideálně v oblasti administrativy. Pokud máte rádi práci s lidmi a administrativu máte v malíčku, pošlete nám svůj životopis. Tvým úkolem bude: * Vedení pohovorů s kandidáty - preselekce, komunikace s uchazeči, evidence, reporting * Zkušenosti s HR agendou - uzavíráním pracovního poměru, smluvními pracovněprávními dokumenty, souvisejícími procesy okolo náboru, nástupu zaměstnanců * Kontaktní osoba pro HR partnery * Podílení se na vznikající HR agendě, tvorbě procesů, nastavení workflow * HR reporting - práce s daty (zejména Outlook, Excel, Word, PowerPoint, Visio) * Aktivní zapojení do HR projektů, vlastní nápady a návrhy řešení vítány:-) Requirements: - ukončené SŠ vzdělání - praxe na pozici personalisty - dobrou znalost zákoníku práce a aktuální legislativy,zkušenosti s aktivním náborem... (35000 - 45000 Kč)

CNC obráběč - Plzeň
2023-03-03 - Manpower - manpower.cz
Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost v Plzni, obsazujeme pozici CNC obráběč.  Pokud hledáte novou práci, pošlete nám váš životopis. POPIS POZICE obsluha a seřizování CNC obráběcího stroje práce s technickou dokumentací kontrolování kvality obrobených dílů ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký (2 dny v týdnu v práci) / dlouhý týden (5 dnů v týdnu v práci) PROFIL KANDIDÁTA manuální zručnost technické zázemí vyučení v oboru nebo praxe s obráběním CNC  NABÍZÍME mzda 35-45 000 Kč nadstandardní příplatky za práci v nepřetržitém provozu podpora mistra a trenéra na pracovišti týden dovolené navíc zdravotní volno stravenkový paušál penzijní připojištění cafeterie NABÍRÁME MUŽE I ŽENY Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje... (35000 - 45000 Kč)

Personalista/ Náborář - Plzeň
2023-03-03 - Manpower - manpower.cz
Hledáte uplatnění a chcete se do budoucna dále rozvíjet v oboru HR? Jste aktivní uživatelem MS Excell? Máte dobré organizační a komunikační schopnosti? Tak nám zašlete váš životopis. POPIS POZICE veškerá agenda nástupu agenturních zaměstnanců intenzivní spolupráce s personálními agenturami, denní operativa měsíční fakturace, zpracování srážek a vyúčtování služeb komunikace s výrobou a školícím centrem agenda zahrnující svozovou autobusovou dopravu a její vyúčtování pravidelný reporting HR vedení, tvorba grafů, prezentací a tabulek - MS Excell, Power Point v rámci zastupitelnosti práce s docházkovým systémem PROFIL KANDIDÁTA minimálně SŠ vzdělání aktivní uživatel MS Office, MS Excel praxe v personalistice je velkou výhodou angličtina na mírně pokročilé úrovni organizační schopnosti NABÍZÍME ~ pravidelné každoroční navyšování mzdy ~ mobilní telefon  ~ flexibilní pracovní doba ~5 týdnů ... (40000 - 50000 Kč)

Elektro inženýr (Plzeň) - Plzeň
2023-03-21 - ManpowerGroup s.r.o. - inwork.cz
Elektro inženýr (Plzeň) Informace o pracovním místě Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií? Zajímala by vás práce v oblasti elektro projektování a domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte práci přímo v Plzni?  Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás! Prosím, zašlete nám váš životopis. Projektování samostatných strojů i celých linek  Příprava automatizovaných elektrotechnických návrhů ve 2D i 3D Komunikace s kolegy ze zahraničí  Možnost kariérního růstu (možnost řízení projektového týmu) Požadujeme Znalosti z oblasti elektro konstrukce Praxe alespoň v jednom CAD systému (Eplan, AutoCAD, ProfiCAD a další) Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka (komunikace s kolegy ze zahraničí) Znalost SAP výhodou Nabízíme Týden dovolené navíc Možnost práce na home office Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně)  Nové moderní pracovní prostředí  ...

TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRO - Plzeň
2023-03-20 - Orienta Czech s.r.o. - inwork.cz
TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRO Informace o pracovním místě - zodpovědnost za instalaci, údržbu, opravy, kalibraci a zlepšování výkonu výrobních a testovacích zařízení ve výrobě - budete se podílet na každodenní produktivitě a kvalitě - budete zajišťovat provoz tak, aby se zlepšovala efektivita výroby - opravovat a odstraňovat elektrické, elektronické a mechanické problémy stroje - budete podpora při opravách, údržba motorů a jiných elektrických systémů - seřizování systémů vizuální kontroly Požadujeme - Elektrotechnické odborné vzdělání - Praxe z výrobního/průmyslového prostředí výhodou - Zkušenost s programováním (pro jakékoli zařízení, včetně PC nebo PLC) velkou výhodou - Zkušenosti s údržbou elektrických zařízení, s obsluhou ručního nářadí, typických elektromateriálů, elektrických měřicích přístrojů - Schopnost číst a vytvářet elektrická schémata a umět číst technickou dokumentaci v angličtině výhodou - Znalost...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.