Search a job

3309 jobs found.
TECHNOLOG MONTÁŽE - Hradec Králové
2023-03-14 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Máš technické vzdělání a hledáš pracovní uplatnění? Pak pošli životopis, aktuálně obsazujeme pozici technologa montáže: Náplň práce: - implementace nových technologii do výrobního procesu - stanovení optimálních technologických parametrů pro montážní proces - optimalizace a standardizace výrobního procesu - provádění technologických zkoušek a prezentace výsledků Requirements: - strojírenské vzdělání - AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem) - čtení technické dokumentace - znalost MS Office - ŘP sk. B Benefits: - 5 týdnů dovolené - motivační odměny - příspěvek na stravování, dovolenou, Vánoce - jazykové kurzy - pružná pracovní doba (40000 - 70000 Kč)

Specialista BOZP a PO - Hradec Králové
2023-03-13 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Máš klidně byť malé zkušenosti v oblasti bezpečnosti práce? Nebo jsi již zajetý zkušený bezpečák? Paráda! Tak se neváhej ozvat! Aktuálně obsazujeme pozici v oblasti BOZP a PO! Pozice je vhodná pro začínající i zkušenější bezpečáky! :) Co tě na pozici čeká? - analýza a vyhodnocení rizik BOZP a PO na pracovišti - řešení a vedení dokumentace pracovních úrazů - poskytování informací a podpory ostatním útvarům závodu - podílení se na navrhování opatření a prevencí ke snižování rizik Requirements: - zkušenosti na obdobné pozici - znalost AJ na úrovni B1 - ŘP skupiny B Výhodou: - osvědčení OZO - znalost problematiky PO Benefits: - 13. a 14. mzda - 5 týdnů dovolené - výhodné závodní stravování - zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky (30000 - 45000 Kč)

EHS SPECIALISTA - Hradec Králové
2023-03-13 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti! Pro našeho klienta hledáme šikovného Technika BOZP pro významný výrobní závod ve východních Čechách. Co Vás na pozici čeká? - kontrola dodržování bezpečnostních pokynů všemi pracovníky - vedení dokumentace pro bezpečnostní systém - školení zaměstnanců v oblasti bezpečnostních pokynů - řešení případných problémů a úrazů - reporting Requirements: - ideálně technické vzdělání - zkušenosti v oblasti BOZP z výrobní společnosti - komunikativní AJ - odborná způsobilost velkou výhodou - znalost práce na PC Preferujeme nástup IHNED. Benefits: - 5 týdnů dovolené - pracovní doba 7,5 hodiny - závodní stravování dotované zaměstnavatelem - příspěvek na PP - další vzdělávání - bonusový program (35000 - 45000 Kč)

Obchodně - technický zástupce - Hradec Králové
2023-03-21 - HŠ GROUP s.r.o. - jenprace.cz
O nás Jsme firma HŠBETON s. r. o. a již 18. let děláme betonové podlahy po celé České republice. Do svého týmu hledáme ochodního zástupce za Královehradecký a Pardubický kraj.  Náplň práce: Přijímání a vyřizování poptávek. Tvorba obchodních nabídek. Sestavení kalkulace ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen. Styk se zákazníky. Příprava podkladů pro přípravu obchodních smluv. Komunikace s obchodními partnery společnosti Zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence. Co od Vás očekáváme: minimálně SŠ vzdělání  nutnost ŘP skupiny B týmový duch  dobré komunikační dovednosti, samostatnost, důslednost, pečlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti a chuť učit se novým věcem slušné a reprezentativní chování uživatelská znalost práce na PC Co Vám můžeme nabídnout: skvělý tým  výborné mzdové ohodnocení  feremní telefon a notebook – i na... (30000 - 35000 Kč)

Pracovník/ce prodeje v pekařství Hello! - Hradec Králové
2023-03-20 - Lagardere Travel Retail, a.s. - jenprace.cz
Hledáte práci v blízkosti vašeho bydliště? Záleží vám na dobrém pracovním kolektivu a lidském přístupu nadřízených? To vše u nás najdete, neváhejte se přidat do pekařství Hello! a buďte součástí stabilní společnosti. Co vás u nás čeká? Příprava našeho čerstvého pečiva, baget, sendvičů, salátů, zákusků pro zpříjemnění cest našim zákazníkům Prodej občerstvení a nápojů vhodných, jak na cestu do práce, tak na rodinný výlet Doplňování čerstvých pochutin do prodejních vitrín a regálů, aby si každý mohl vybrat tu svou Denní komunikace s našimi zákazníky, pro které tu jsme od snídaně po nákup pečiva na druhý den Dodržování hygieny a čistoty na pracovišti, aby byl zážitek z cestování co nejpříjemnější Čím nás zaujmete? Přátelským a aktivním přístupem, aby od nás odcházeli zákazníci spokojeni Chutí a nadšením pro práci v pekařství, abychom cestovatelům zpříjemňovali jejich chvíle na cestách Když budete flexibilním a zodpovědným...

Prodejce nákladní automobilů - Hradec Králové
2023-03-20 - AJK CZ s.r.o. - jenprace.cz
O nás Zajímají Vás nákladní automobily, stavební technika či vojenská technika. Jestli ano máme pro Vás nabídku práce, jelikož my máme stovky nákladních automobilů. Díky tomu si u nás můžete přijít i k velice pěkným penězům. Jestli máte chuť se dozvědět více ráda Vás uslyším a řeknu Vám více. Náplň práce: Prodej a výkup nákladních vozidel Inzerování aut Poradenství spojené s prodejem ojetých vozů Péče o zákazníky Práce na PC, MS Office Co od Vás očekáváme: Zkušenosti s prodejem Základní znalost nákladních vozidel Aktivní přístup Pečlivost Příjemné vystupování Znalost AJ (ostatních jazyky výhodou) ŘP sk. B (C výhodou) Co Vám můžeme nabídnout: Provize z prodeje (výše provize závisí na Vaší šikovnosti, horní hranice není omezená) Služební telefon HPP na dobu neurčitou Jednosměnný provoz (volné víkendy) (24000 - 35000 Kč)

Cukrář / Cukrářka - Hradec Králové
2023-03-19 - BONTÉ CLASS, s.r.o. - personalka.cz
Do Dobré kantýny Premium Concept v Hradci Králové přijmeme kolegu/kolegyni na pozici  Cukrář / Cukrářka. Pracovní náplň: Jedná se o denní provoz od pondělí do pátku s převážně firemním stravováním Budete mít vlastní klimatizovanou cukrárnu s nejmodernějším vybavením, kde se nemusíte bát využít svoji kreativitu. Požadujeme: Praxe v gastronomii podmínkou nebo prokazatelné zkušenosti (kurz). Vlastní nápady a kreativita v cukrařině. Spolehlivost, samostatnost. Zdravotní průkaz (lze zajistit při nástupu). Očekáváme znalost tradiční i moderní cukrařiny, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: Platové ohodnocení 21 000 - 24 000 Kč / měsíc Zázemí stabilní společnosti. Za dobře odvedenou práci můžete získat osobní ohodnocení a navíc je zde možnost kariérního růstu. Našim zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění. Stravování na pracovišti. V případě, že vás naše nabídka zaujala, nás neváhejte kontaktovat... (21000 - 24000 Kč)

Obchodně- technický náměstek - Hradec Králové
2023-03-17 - Strojírna Kukleny spol. s r.o. - jenprace.cz
O nás Jsme stabilní společnost s 30-ti letou tradicí a širokou základnou klientů z různých průmyslových oborů. V rámci standardní výroby vyrábíme typovou řadu zubových nerezových čerpadel, excentrické a šnekové převodovky. Zakázkově vyrábíme speciální jednoúčelové stroje a zařízení dle vlastní nebo dodané výkresové dokumentace. Náplň práce: týmová práce, sestavování plánu výroby, zajištění nabídek na výrobu, řízení realizace zakázek, zajišťování obchodních aktivit firmy, příprava technologických podkladů pro výrobu Schopnost řešit klíčové úlohy ve výrobě, analytické myšlení, systémové schopnosti v oblasti vedení obchodně -technické oblasti Co od Vás očekáváme: Aktivní schopnost používání angličtiny, nebo němčiny. Řidičský průkaz - skupina B Co Vám můžeme nabídnout: Práce na 1 směnu  zavodní stravovaní  Mobilní telefon  (35000 - 40000 Kč)

Řidič nákladní kamionové dopravy - Hradec Králové
2023-03-16 - Premier Logistics spol. s r.o. - jenprace.cz
O nás Naše zkušenosti začínají rokem 1991. Společnost Premier Logistics spol. s r.o. působí na trhu silniční nákladní dopravy. Zabýváme se především mezinárodní nákladní dopravou, spedicí, logistikou, skladováním zboží, dále nabízíme pneuservis a základní servisní služby Náplň práce: Nabízíme práci řidiče mezinárodní kamionové dopravy plachtovými návěsy po EU – převážně Francie, Německo, Benelux, Itálie a Rakousko. Nakládky a vykládky se opakují, jezdíme pro vlastní zákazníky. Co od Vás očekáváme: bezúhonnost profesní průkaz zodpovědný přístup dodržování Nařízení 561 (AETR) Co Vám můžeme nabídnout: obvyklý minimální čistý výdělek 45.000,–Kč  až 60.000,–Kč skládá se z čisté mzdy, stravného a kapesného. Víkendy jsou dobrovolné náborový příspěvek 40.000,–Kč náhrada za čerpání dovolené 750,–Kč čistého denně + průměrná mzda, příplatky za vícenakládky, za ADR a zvláštní prémie 1200,– až 4800... (22400 - 30000 Kč)

Elektromechanik EZS,EPS - Hradec Králové
2023-03-15 - Signalservis, a.s. - jenprace.cz
O nás Signalservis,a.s. je společnost primárně zabezpečující kontroly, opravy a montáž zabezpečovacích zařízení. Jednou z oblastí činností je montáž, servis a kontroly zařízení EPS,EZS Náplň práce: ~ montáž a servis EPS,EZS Při výkonu práce: budete realizovat montáž zařízení EZS a EPS podle projektové dokumentace budete realizovat kontroly již realizovaných projektů budete provádět opravy již realizovaných projektů Co od Vás očekáváme: profesionalitu, kvalitní práci odpovídající zdravotní stav odborné vzdělání v oboru elektro,  proaktivní přístup ochotu učit se odpovědnost znalost stávajících systému EPS,EZS výhodou Co Vám můžeme nabídnout: ~ zázemí stabilní společnosti ~ odpovídající mzdové ohodnocení ~ bonusový systém ~ vzdělávací programy ~5 dnů dovolené navíc ~ stravenky ~ příspěvek na penzijní pojištění (35000 - 40000 Kč)

Dispečer MKD / Disponent - Hradec Králové
2023-03-15 - JAN ŠPATENKA A SYN, společnost s ručením omezeným - jenprace.cz
O nás Společnost  Jan Špatenka a syn , spol. s.r.o se zabývá mezinárodní autodopravou, vnitrostátní autodopravou, spedicí a je provozovatelem čerpací stanice v Libřicích. Společnost byla založena v roce 1991 a v současné době provozuje 40 kamionů. Specializujeme se na přepravu zboží do  Slovinska, Chorvatska, Itálie, Francie a Pobaltských států. Pro přepravu používáme nejmodernější vozy značky Volvo a Iveco. Všechny naše vozy splňují nejpřísnější emisní normy Euro 5 / Euro 6 a jsou vybaveny nepřetržitým GPS sledováním. Naši řidiči jsou praví profesionálové a s klidem je můžeme nazývat Pány řidiči. Společně s našimi dispečery tvoří sehranou partu lidí a díky tomu naše společnost splňuje přísné standardy managementu kvality ISO 9001:2015.  Náplň práce: realizace celovozových přeprav a dokládek od akvizice až po fakturaci zajištění pravidelných poptávek klientů a jejich realizace  komunikace se zákazníky, dopravci,... (30000 - 50000 Kč)

Asistent/ka prodeje - Hradec Králové
2023-03-14 - APART Czech Republic s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost Apart Czech Republic s.r.o. hledá do svého týmu asistenta/ku prodeje . Firma se specializuje na prodej šperků a hodinek v obchodních centrech. V současné době má společnost v České republice 25 prodejen. Pro naši prodejnu luxusních šperků a značkových hodinek v obchodním centru Aupark Hradec Králové hledáme asistenty/ky prodeje. Co Vás čeká: Poradenství a prodej luxusních šperků a hodinek Aranžování výlohy Komunikace se zákazníky Obsluha pokladního systému Úklid prodejny Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Příjemné a reprezentativní vystupování Komunikační schopnosti a týmový duch Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost Ochota učit se novým věcem Čistý trestní rejstřík Výhodou bude, pokud budete mít Minimálně 1 rok praxe na podobné pozici Co Vám můžeme nabídnout: Smlouvu na HPP Příjemné pracovní prostředí v silné... (30000 - 35000 Kč)

OSOBNÍ BANKÉŘ - Hradec Králové
2023-03-07 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Chcete proniknout do světa bankovnictví, ale v bance jste ještě nepracovali? Nevadí!!! Pokud jste komunikativní, energičtí, baví Vás práce s lidmi a nechybí Vám empatie, pak hledáme právě Vás! Nikdo nemá rád tlak a tvrdý prodej...To Vás u nás ale nečeká!Jsme tu pro klienty, pomáháme, vzděláváme, nasloucháme! Rozjeďte to s námi! Co bude Vaší náplní práce? - Komunikace s lidmi a budování svého portfolia - Komunikace a koordinace aktivit napříč společností - Administrativa - Poradenství - Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých - Práce v interním systému Requirements: - Min. SŠ vzdělání s maturitou - Znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod. - Zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem - Komunikativní, sympatická osobnost Benefits: - příspěvek na stravování - 5 sick days - 5 týdnů dovolené - možnost vzdělávání - roční bonusy (27000 - 34000 Kč)

Vedoucí Výroby - Hradec Králové
2023-03-21 - ELCERAM a.s. - personalka.cz
ELCERAM a.s. je česká výrobní společnost zabývající se výrobou keramických dílů a plošných spojů, hybridních integrovaných obvodů, senzorů, výkonových elektronických modulů a speciálních elektronických součástek pro elektroniku a mikroelektroniku. Hledáte zajímavou a zodpovědnou práci spojenou s vedením lidí, plánováním výroby a kontrolou kvality? Pak hledáme právě vás. Vedoucí výroby Náplň práce - Řízení výrobního úseku v oboru keramiky pro elektrotechniku, vedení ca 20 lidí - Organizace činností ve výrobě v souladu s výrobním plánem - Spolupráce na zavádění nových výrobků a technologií do výroby - Spolupráce s obchodním oddělením při zadávání zakázek a tvorbě kalkulací - Spolupráce s úsekem údržby a zodpovědnost za chod výrobních zařízení - Spoluúčast při řešení technických problémů Požadujeme - Minimálně SŠ vzdělání technického směru (elektro / strojírenství, chemie, atd.) - Organizační schopnosti...

Brigádník a potecionální pracovník v pneuservisu - Hradec Králové
2023-03-13 - Pneu Kuthan, s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Přijmeme mechanika na sezónní výpomoc do pneuservisu v Hradci Králové. Nevyučené zaučíme a poskytneme vědomostní i praktické školení. Požadujeme: Požadujeme přiměřenou zručnost ochotu učit se novým dovednostem. Bydliště v Hradci Králové Nabízíme: Nevyučené zaučíme a poskytneme vědomostní i praktické školení. Vhodné pro absolventy ,kteří chtějí získat praxi v automobilním odvětví. Možnost později přejít i do trvalého poměru. (160 Kč/hod)

Mísič/ka - Hradec Králové
2023-03-21 - Hradecká pekárna, s.r.o. - personalka.cz
Do Hradecké pekárny přijmeme nové kolegy na pozici: Pekař/ka - mísič/ka. Jedná se o třísměnný provoz, PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned. Náplň práce: - odborné pekařské činnosti - obsluha mísícího centra - mísení těst dle stanovených parametrů - dodržování a kontrola technologických postupů a výtěžnosti - dodržování expirace surovin - vedení výrobních záznamů - kontrola a udržování čistoty pracoviště - dodržování zásad BOZP, PO a dalších zákonných předpisů ve výrobě - hlášení případných neshod mistrovi směny - efektivita a produktivita práce na svěřeném úseku Požadujeme: - SOU/SŠ či prokazatelnou praxi na podobné pracovní pozici min. 3 roky - znalost receptur a technologických postupů (zaučíme) - znalost systému HACCP - svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu - nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod. mzda od 110 na hodinu + prémie a... (25000 Kč)

Řidič MKD - Hradec Králové
2023-03-21 - Head Logistics, s.r.o. - personalka.cz
Brněnská pobočka holandské firmy se silným zázemím stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí přijme pro rozšíření vozového parku řidiče C+E. Nabízíme: ~ turnusovou směnu min. 3 týdny práce, 1 týden volno, možnost delších turnusů ~ země: převážně Německo, Holandsko, Belgie ~ auta: převážně Volvo + skříňový návěs ~ možnost měsíčního výdělku až 62 tisíc čistého! ~ měsíční bonus 100 EURO ke mzdě ~ denní dieta 60 EURO ~ základní mzda 25 000 Kč ~ letní a zimní prémie ~ hrazena cesta do zaměstnání a zpět 45 EURO ~ možnost spolupráce jen v letní sezoně s případným rozšířením na HPP ~ práce na HPP ~ smlouva na dobu určitou na 2 roky, poté smlouva na neurčito ~20 dní dovolené ~ solidní jednání, výplata do 15. dne následujícího měsíce ~ zaměstnavatel zajištuje odvoz do Holandska a zpět domů ~ možnost dlouhodobé spolupráce Požadavky: komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny minimální praxe a... (55000 Kč)

Prodavačka ve vinotéce - Hradec Králové
2023-03-21 - VD Vinotéky s.r.o. - personalka.cz
Pro naši zavedenou síť vinoték, hledáme posilu do týmu šikovných prodavaček/prodavačů ve formě HPP pro Futurum Hradec Králové, případně DPP brigády -  optimálně pro dlouhodobou spolupráci. Náplň práce - obsluha zákazníků, aktivní komunikace, práce s kasou - vedení evidence prodaného vína a dalšího sortimentu - doplňování zboží a dozor nad skladovými zásobami  - udržování prodejny v čistotě a pořádku - 1 směna = 9:00 až 21:00  Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - zkušenosti s prací v prodejně a s prací s kasou velkou výhodou - ochotu učit se novým věcem a zapamatovat si základní fakta o sortimentu vína a destilátů - spolehlivost, pečlivost, samostatnost - komunikativní přístup a příjemné vystupování - potravinářský průkaz Na co se u nás můžete těšit - kompletní zaučení ze strany manažerky i zkušenějších kolegů - podporu v obchodních dovednostech - dlouhodobé stabilní místo v pěkném čistém prostředí...

ZDRAVOTNÍ SESTRA - Hradec Králové
2023-03-21 - Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové - personalka.cz
Náplň práce: Práce všeobecné sestry na lůžkovém oddělení v nepřetržitém provozu. Poskytuje zdravotní péči v souladu s právními předpisy a standardy- dle platné legislativy. Dbá na dodržení hygienicko-epidemiologického režimu. Vede zdravotnickou dokumentaci. Připravuje pacienty k diagnostickým a léčebným postupům. Podává léčivé přípravky. V souladu s diagnózou stanovenou lékařem poskytuje vysoce specializovanou ošetřovatelskou péči. Požadavky ~ Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Benefity ~ Zvláštní prémie - FKSP, příspěvky na dovolenou každý rok (26920 - 45190 Kč)

Lékař v oftalmologii - Hradec Králové
2023-03-21 - Oftex, s.r.o. - personalka.cz
Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání studijního programu - všeobecné lékařství specializovanou způsobilost v oboru odpovědnost a spolehlivost organizační schopnosti zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost smysl pro týmovou práci, spolehlivost a komunikativnost nadšení pro obor a jeho rozvoj svědomitý a poctivý výkon zdravotnického personálu dodržování zacházení se všemi nástroji, přístroji a technikou dle pokynů výrobce dodržování předpisů BOZP a PO dodržování hygienickoepidemiologického řádu dodržování práv pacientů a etického kodexu lékaře Nabízíme: ~ akreditaci pro základní kmen oftalmologie ~ akreditaci pro specializovaný výcvik v oftalmologii ~ stabilní zázemí zavedené kvalitní značky ~ moderní vyšetřovací přístroje ~ příjemné pracovní prostředí ~ podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu ~ vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas ~ pracovní... (40000 - 100000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.