Hledat práci

Nalezeno 4243 pracovních pozic.
Obchodník,účetní,skladník, - Zlín
2023-01-12 - Rostislav Pavlík - jooble
Požadujeme: Morální zásady, etiku, charakter a životní nadhled ~Nabízíme: Zajímavou a rozmanitou práci, obchodujeme s něčím naprosto ojedinělým. Náplň práce: Účetní,skladník,Obchodník pro prodej služeb online marketingu (7 - 15 Kč/rok)

Účetní - Zlín
2023-05-25 - ZLINER s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost ZLINER s.r.o. se nachází na trhu již nbsp;let, a proto jsme velmi zkušeným partnerem v oboru autobusů, trolejbusů a trucků a své portfolio působení neustále rozšiřujeme. Stali jsme se autorizovaným dealerem autobusů IVECO a taktéž jsme autorizovaným... (28000 - 38000 Kč)

Údržbář - Zlín
2023-05-25 - CRI ameba.eu, s.r.o. - jenprace.cz
O nás Chtěli byste se i vy stát součástí tradiční zlínské rodinné firmy a podílet se na výrobě slaného pečiva, na kterém si pochutnávají lidé nejen v Česku, ale i v zahraničí? Máte šanci, právě obsazujeme pozici ÚDRŽBÁŘ! Náplň práce: • příprava výrobních zařízení...

Svářeč - Vizovice, Zlínský kraj
2023-05-25 - KOMA MODULAR s.r.o. - jenprace.cz
O nás KOMA je silná a stabilní skupina firem, které tvoří přední odborníci v oblasti modulární výstavby. Nabízíme et zkušeností – nabízíme stabilitu v nejisté době. Dbáme na naše zázemí a pracovní prostřední, i na vzájemné vztahy a firemní kulturu. Náplň práce: ... (40000 - 50000 Kč)

PROJEKTANT - Zlín
2023-05-28 - CROSS Zlín, a.s. - personalka.cz
Hledáme nového parťáka na pozici Projektant. CO BUDEŠ DĚLAT? Projektovat v oblasti dopravní telematiky (například  technologie parkovišť ,  světelné signalizace ,  telematické systémy a  meteorologické stanice ). Spolupracovat na  velkých zahraničních projektech...

Strojní inženýr - Vizovice, Zlínský kraj
2023-05-30 - KOMA MODULAR s.r.o. - jenprace.cz
O nás Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni, která/ý bude řídit zámečnickou a servisní dílnu a která/ý bude zodpovídat za správu technologického parku celé výroby. Náplň práce: Řízení zámečnické a servisní dílny, pod kterou spadá plánovaná výroba zejména hliníkových...

Slévárenský dělník - Zlín
2023-05-25 - HAMAG, spol. s r.o. - jenprace.cz
O nás Nabízíme stálou práci ve významné společnosti na pozici slévárenský dělník. Práce je vhodná i pro absolventy, vše potřebné vás zaučíme. Kromě příplatků k platu získáte také  plat a podíl na výsledku hospodaření. Náplň práce: ~ výroba odlitků, manipulace... (26000 - 30000 Kč)

Sociální pracovník - Sociální pracovnice - Zlín
2023-05-25 - Za sklem o.s. - jenprace.cz
O nás Za sklem o. s. je nezisková organizace, jejímž posláním je nabízet osobám s poruchou autistického spektra (PAS) takovou podporu, aby mohly žít, pracovat a vzdělávat se v běžném prostředí. Naším klientem není pouze samotný člověk s PAS, ale zároveň celá jeho rodina... (29000 - 33000 Kč)

Operátor výroby - Vizovice, Zlínský kraj
2023-05-24 - ROSTRA s.r.o. - jenprace.cz
O nás Je pro Vás kvalitně odvedená práce důležitá? Jste manuálně zručný/á a jste ochotný/á pracovat ve dvousměnném provozu? ROSTRA -  česká společnost, která se nebojí výzev a do výrobního procesu zapojuje automatizaci a digitalizaci. Našim segmentem je automobilový...

Pracovník údržby - Elektroúdržbář - Zlín
2023-05-24 - Gi Group Czech Republic, s.r.o. - jenprace.cz
Máte zkušenosti s údržbou strojů, nebo jste absolventem oboru elektra? Pak hledáme právě Vás. Náplní práce bude: elektroúdržba a preventivní údržba strojního zařízení, budov a příslušenství strojů diagnostika elektro na strojích a zařízeních spolupodílení... (40000 Kč)

Seřizovač lisu - Vizovice, Zlínský kraj
2023-05-24 - ROSTRA s.r.o. - jenprace.cz
O nás Jsme spolehlivým a vyhledávaným dodavatelem do automobilového průmyslu, na trhu jsme již přes et. V našem závodě vyrábíme lisovací nástroje a lisujeme díly do automobilů různých značek, včetně elektro-automobilů. Pro rozšíření týmu do oddělení lisovny vyhlašujeme...

Mechanik - Nástrojař - Vizovice, Zlínský kraj
2023-05-24 - ROSTRA s.r.o. - jenprace.cz
O nás Chcete dostat příležitost uplatnit se ve výrobní společnosti a nebojíte se výzev? ROSTRA - česká společnost, která se nebojí výzev a do výrobního procesu zapojuje automatizaci a digitalizaci. Našim segmentem je automobilový průmysl. Zákazník pro nás není jen...

Fyzioterapeut/ka - Zlín
2023-05-24 - SAREMA LIBEREC s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost Sarema Liberec s.r.o. se věnuje rehabilitaci a neurorehabilitaci od roku Poskytujeme vysoce specializované  neurorehabilitační programy pro klienty s neurologickým postižením , zejména po mozkové mrtvici, v důsledku dětské mozkové obrny (DMO), vývojového... (30000 - 35000 Kč)

Prodavačka, zahradnice - Vsetín
2023-05-23 - Marie Machalová - jenprace.cz
O nás Rozvíjející se rodinná firma. Náplň práce: Prodej zboží spojený s prací na pokladně, doplňování zboží, čišťění a udržování rostlin. Co od Vás očekáváme: Chuť do práce, plné pracovní nasazení, slušnost, ochotu. Co Vám můžeme nabídnout: Práci v... (19700 - 30000 Kč)

Marketingový manažer - Zlín
2023-05-23 - MANA Marketing s.r.o. - jenprace.cz
O nás Hledáš zajímavou práci, která Tě může kariérně posunout a bude naplňovat? Jsme MANA Marketing, mladá společnost ze Zlína, která svým klientům poskytuje kompletní služby v oblasti marketingu od online marketingu až po kompletní branding, tvorbu kampaní a budování... (30000 - 40000 Kč)

Všeobecná Sestra - Zlín
2023-05-23 - Krajská nemocnice T. Bati, a. s. - jenprace.cz
O nás Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně je jednou z ejvětších nemocnic v České republice. Je zde zastoupena široká škála odborných pracovišť. Hlavním cílem krajské nemocnice je poskytování kvalitní péče pacientům ve všech specializovaných odděleních.  Nabízíme možnost...

Strojní konstruktér - Zlín
2023-05-23 - Technodat Engineering, s.r.o. - jenprace.cz
O nás Jsme inženýrská společnost, součástí holdingu firem, zabývajících se CAx technologiemi a podporou průmyslu vyspělými softwarovými nástroji. Pracujeme ve vyspělém CAD/CAM/CAE systému CATIA V5, přičemž znalosti tohoto systému nejsou u kandidáta nutné, zaškolení ... (30000 - 40000 Kč)

Elektrikář - Vsetín - Vsetín
2023-05-23 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
Hledáme šikovného elektřikáře na ranní a odpolední směnu. Popis pozice: elektro opravy lisovacích strojů a zařízení prventivní údržba Profil kandidáta: elektro vzdělání Vyhláška č. b., §6 praxe v oboru - výhodou ochota docházet na ranní a odpolední... (35000 - 40000 Kč)

SW TESTER - Zlín
2023-05-29 - CROSS Zlín, a.s. - personalka.cz
Baví tě  technologie a  aplikace ? Máš neomezenou  představivost ?  Umíš poskytnout z testování  zpětnou vazbu ? Pokud je tvá odpověď  ano , pak do našeho  vývojového oddělení ve Zlíně  hledáme právě tebe, našeho nového  SW Testera . CO BUDE VÝSLEDKEM TVÉ PRÁCE? ...

Stavební mistr - Zlín - Zlín
2023-05-30 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - jenprace.cz
Pro našeho klienta, stavební společnost, která má pobočky a dceřiné společnosti v ůzných zemích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavební mistr . NÁPLŇ PRÁCE: Koordinace a kontrola stavebních činností na stavbě Samostatné vedení staveb Kontrola subdodavatelů... (35000 - 45000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.