Hledat práci

Nalezeno 3160 pracovních pozic.
Doručovatel dopisů v okrese Klatovy - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-21 - První novinová společnost a.s. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky. Popis pracovní nabídky Máte práci, ale rád/a byste...

Automechanik - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-04 - ISV COMPANY s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Zkušenosti v oboru výhodou. Kontakt je možný POUZE telefonicky (od 10.00 hod.) nebo emailem. Benefity ~ Ubytování Vhodné pro Cizince. Směnnost Jednosměnný provoz Pracovní období od 31.1.2022 (29000 - 45000 Kč)

DĚLNÍCI PŘI ZPRACOVÁNÍ MASA - Dolany, Olomoucký kraj
2023-12-11 - VETAMIX s.r.o. - urad-prace.cz
POŽADUJEME: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav, flexibilitu VÝHODOU: praxe NABÍZÍME: zázemí perspektivní - prosperující společnosti, závodní stravování, příspěvek na odběr vlastních výrobků, firemní oblečení včetně pracovních pomůcek...

Závozník svozového vozidla - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-04 - Odpadové hospodářství svazku obcí Šternbersko s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Náplň práce: naložení a vyložení odpadů, obsluha nádob na odpady, pomocné práce při svozu odpadu Požadované dovednosti Jiná způsobilost Řidičský průkaz Benefity ~ Jiné výhody - Motivační finanční ohodnocení, příspěvek na... (23000 - 26000 Kč)

Montážní dělníci výrobků a zařízení - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-13 - Plošiny Votava s.r.o. - spravnykrok.cz
Společnost Plošiny Votava s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení. (38000 Kč)

Montážní dělníci mechanických zařízení - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-06 - Plošiny Votava s.r.o. - spravnykrok.cz
Společnost Plošiny Votava s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení. (38000 Kč)

SKLADNÍK / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - pracomat.cz
Expedient provozu krmiv pro psy a kočky, manipulace s těžkými břemeny ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování a dopravu NÁSTUP: IHNED Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen) Nabízíme: mzda (plat): 30 000 Kč typ pracovního... (30000 Kč)

SKLADNÍK/CE / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - pracomat.cz
Pracoviště: všechny provozovny zaměstnavatele SKLADNÍK/CE, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, praxe v oboru vítána. Oprávnění na VZV výhodou. NÁSTUP: IHNED Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen) Nabízíme: ... (35000 Kč)

Skladník - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - spravnykrok.cz
Expedient provozu krmiv pro psy a kočky, manipulace s těžkými břemeny ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování a dopravu NÁSTUP: IHNED Společnost VETAMIX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladník. (30000 Kč)

Skladník/ce - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - spravnykrok.cz
Pracoviště: všechny provozovny zaměstnavatele SKLADNÍK/CE, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, praxe v oboru vítána. Oprávnění na VZV výhodou. NÁSTUP: IHNED Společnost VETAMIX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladník/ce. (35000 Kč)

Řidič - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - spravnykrok.cz
Zájemci posílejte ŽIVOTOPISY na ****@*****.*** PRACOVIŠTĚ: Dolany u Klatov, rozvoz zboží k zákazníkům POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B nebo C nebo E výhodou, profesní průkaz, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, komunikativní osobnost VÝHODOU... (25000 Kč)

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - Dolany, Olomoucký kraj
2023-12-05 - AGRODRUŽSTVO KLAS - pracomat.cz
Místo výkonu práce Dolany. Velkokapacitní kravín v Dolanech,. Místo je vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky. Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Základní + praktická škola Nabízíme: mzda (plat): 23 640 Kč typ pracovního úvazku... (23640 Kč)

DĚLNÍCI PŘI ZPRACOVÁNÍ MASA - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-07 - VETAMIX s.r.o. - urad-prace.cz
Pro naši provozovnu přijmeme dělníka do výroby pro zpracovnání masa. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, chuť učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí prosperující perspektivní firmy, odpovídající platové ohodnocení, závodní stravování, odběr vlastních...

Závozník svozového vozidla - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-05 - Odpadové hospodářství svazku obcí Šternbersko s.r.o. - urad-prace.cz
Náplň práce: - naložení a vyložení odpadů, obsluha nádob na odpady, - pomocné práce při svozu odpadu

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-08 - AGRODRUŽSTVO KLAS - spravnykrok.cz
Místo výkonu práce Dolany. Velkokapacitní kravín v Dolanech,. Místo je vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky. Společnost AGRODRUŽSTVO KLAS hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí. (23640 Kč)

Montážní dělníci výrobků a zařízení - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-13 - Plošiny Votava s.r.o. - pracomat.cz
Požadujeme: požadované zkušenosti a praxe: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řp.sk.C výhodou, Činnosti na technických zařízeních - obsluha pracovních plošin, Jedná se o montáže z vysokozdvižné plošiny, osvětlení, reklamy, atd., minimální požadované... (38000 Kč)

DĚLNÍCI PŘI ZPRACOVÁNÍ MASA / Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - Dolany, Olomoucký kraj
2023-12-07 - VETAMIX s.r.o. - pracomat.cz
POŽADUJEME: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav, flexibilitu VÝHODOU: praxe NABÍZÍME: zázemí perspektivní - prosperující společnosti, závodní stravování, příspěvek na odběr vlastních výrobků, firemní oblečení včetně pracovních pomůcek... (21600 - 35000 Kč)

Dělník/dělnice ve výrobě nerudných surovin - elektro - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-13 - EUROVIA Kamenolomy, a.s. - spravnykrok.cz
Nástup možný od 1. 4. 2023 nebo dle dohody, a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Náplň práce: obsluha, údržba a drobná oprava technologické linky na zpracování kameniva, elektro údržba, opravy strojů a zařízení, další práce dle požadavků a pokynů... (30000 Kč)

Montážní dělníci mechanických zařízení - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-06 - Plošiny Votava s.r.o. - pracomat.cz
Požadujeme: požadované zkušenosti a praxe: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz sk. C výhodou, Činnosti na technických zařízeních - obsluha pracovních plošin, Jde o různé montáže z vysokozdvižné plošiny (veřejné osvětlení, reklamy,... (38000 Kč)

Dělníci při zpracování masa - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - spravnykrok.cz
Práce s masem, masnými výrobky, chladné prostředí Společnost VETAMIX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci při zpracování masa. (21600 Kč)

Dělníci při zpracování masa - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - spravnykrok.cz
Pro naši provozovnu přijmeme dělníka do výroby pro zpracovnání masa. Požadujeme: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, chuť učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí prosperující perspektivní firmy, odpovídající platové ohodnocení, závodní stravování, odběr vlastních... (21600 Kč)

Řidič svozového vozidla - Dolany, Olomoucký kraj
2023-07-25 - Odpadové hospodářství svazku obcí Šternbersko s.r.o. - urad-prace.cz
Náplň práce: - řízení vozidla pro svoz odpadu – nové vozidlo DAF 6x2, - výhledově řízení kontejnerových vozidel

Mistr/ mistrová výroby - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - spravnykrok.cz
Mistr / mistrová výroby provozu krmiv pro psy a kočky ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování a dopravu NÁSTUP: IHNED Společnost VETAMIX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistr/ mistrová výroby. (30000 Kč)

ŘIDIČ / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - pracomat.cz
Zájemci posílejte ŽIVOTOPISY na ****@*****.*** PRACOVIŠTĚ: Dolany u Klatov, rozvoz zboží k zákazníkům POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B nebo C nebo E výhodou, profesní průkaz, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, komunikativní osobnost VÝHODOU:... (25000 - 40000 Kč)

DĚLNÍCI PŘI ZPRACOVÁNÍ MASA / Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - pracomat.cz
POŽADUJEME: vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav, flexibilitu NABÍZÍME: zázemí perspektivní - prosperující společnosti, závodní stravování, příspěvek na odběr vlastních výrobků, firemní oblečení včetně pracovních pomůcek, odpovídající platové... (19800 - 28000 Kč)

Dělník/dělnice ve výrobě rybářských návnad a nástrah - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-03 - Aleš Václavík - spravnykrok.cz
Nástup možný IHNED. Příprava směsí pro výrobu návnad a nástrah. Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost a smysl pro řád a pořádek. Nabízíme zázemí firmy rodinného typu, možnost individuálních dohod, profesní růst. První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Společnost... (20000 Kč)

Závozník svozového vozidla / Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-15 - Odpadové hospodářství svazku obcí Šternbersko s.r.o. - pracomat.cz
Náplň práce: - naložení a vyložení odpadů, obsluha nádob na odpady, - pomocné práce při svozu odpadu Požadujeme: požadované zkušenosti a praxe: Jiná způsobilost, dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost, zodpovědnost, pracovní flexibilita, Řidičský průkaz, řidičský... (23000 - 26000 Kč)

MISTR/ MISTROVÁ VÝROBY / Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-22 - VETAMIX s.r.o. - pracomat.cz
Mistr / mistrová výroby provozu krmiv pro psy a kočky ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování a dopravu NÁSTUP: IHNED Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen) Nabízíme: mzda (plat): 30 000 Kč typ pracovního úvazku: ... (30000 Kč)

Dělník/dělnice ve výrobě nerudných surovin - obsluha technologické linky - Dolany, Olomoucký kraj
2023-11-14 - EUROVIA Kamenolomy, a.s. - spravnykrok.cz
Nástup možný od 1. 3. 2023 případně dle dohody, a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Náplň práce: obsluha, údržba a drobná oprava technologické linky na zpracování kameniva, další drobné opravy strojů a zařízení, další práce dle požadavků a pokynů... (29000 Kč)

Automechanik / Mechanici a opraváři motorových vozidel - Dolany, Olomoucký kraj
2023-10-05 - ISV COMPANY s.r.o. - pracomat.cz
Zkušenosti v oboru výhodou. Kontakt je možný POUZE telefonicky (od 10.00 hod.) nebo emailem. Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Základní + praktická škola Nabízíme: mzda (plat): 29 000 Kč až 45 000 Kč typ pracovního úvazku: HPP směny: jednosměnný... (29000 - 45000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.